ExclusiveHotel Paradise. Łukasz Karpiński chwali się znajomością z uczestnikami nowej edycji: "Są żądni popularności"

Hotel Paradise. Łukasz Karpiński chwali się znajomością z uczestnikami nowej edycji: "Są żądni popularności"

Łukasz Karpiński o obsadzie Hotel Paradise 3
Łukasz Karpiński o obsadzie Hotel Paradise 3
07.01.2021 13:00, aktualizacja: 07.01.2021 13:15

TVN kuje żelazo póki gorące. Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do trzeciej edycji hitu 2020 roku – Hotelu Paradise. Ze względu na pandemię koronawirusa i masę obostrzeń produkcja podjęła decyzję o zmianie lokalizacji. Z indonezyjskiej wyspy Bali przeniesiono się na tanzański Zanzibar.

O tym, że praca na planie ruszyła pełną parą poinformowała niedawno Klaudia El Dursi, która udostępniła na Instagramie zdjęcie z planu zdjęciowego. Podzieliła się imponującymi widokami na Ocean Indyjski. Kolejny sezon miłosnego show TVN7 zapowiada się obiecująco.

Hotel Paradise 3 obsada. Łukasz Karpiński o uczestnikach nowego sezonu

Egzotyczne tło to tylko mała część sukcesu widowiska. Zdecydowanie najważniejsza jest obsada, w której nie brakuje przystojnych mężczyzn i pięknych kobiet. Wszyscy mają idealnie wyrzeźbione ciała, są młodzi, a do tego wolni. Łukasz Karpiński, który zajął drugie miejsce w finale 2. edycji, wyznał nam, że zdążył już poznać kilka osób z nowej obsady Hotelu Paradise.

Znam uczestników trzeciej edycji. Bardzo fajni. Każdy jest żądny popularności w mediach. Każdy idąc do programu nawet jak założy kurtynkę i będzie grał gwiazdkę niewydymkę, to i tak pod tą kurtyną jest osoba, która chce zaistnieć i stara się robić coś, aby zaistnieć w mediach. To nie jest tak, że tylko błyszczysz i pachniesz. Trzeba włożyć sporo pracy, aby dopiąć zadania w swojej branży, która jak wiemy nie jest łatwa.

W jakich okolicznościach Łukasz nawiązał kontakt z uczestnikami trzeciego sezonu Hotelu Paradise?

Poznałem ich i face to face, i on-line.

Ze względu na zapis w umowie z TVN-em Łukasz nie może ujawnić nazwisk osób, które już wkrótce zawalczą o uznanie widzów.

Cała rozmowa poniżej.

Klaudia El Dursi - Hotel Paradise 3
Klaudia El Dursi - Hotel Paradise 3
Łukasz Karpiński
Łukasz Karpiński
Łukasz Karpiński
Łukasz Karpiński
Bartosz Graczyk, Viola Nowasielska, Marietta Witkowska, Beata Postek, Łukasz Karpiński, Sonia Szklanowska, Hotel Paradise 2
Bartosz Graczyk, Viola Nowasielska, Marietta Witkowska, Beata Postek, Łukasz Karpiński, Sonia Szklanowska, Hotel Paradise 2
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także