Szukaj

Ruszyły zdjęcia do „Hotel Paradise 3”. Wybrano nowe miejsce. Klaudia El Dursi zamieściła bajeczne foto z planu

Klaudia El Dursi - Hotel Paradise 3

Klaudia El Dursi - Hotel Paradise 3

Klaudia El Dursi przekazała na Instagramie, że już jest na miejscu kręcenia Hotel Paradise 3. Internauci są podekscytowani, zwłaszcza że kolejny sezon powstaje na innym kontynencie. Gdzie dokładnie?

Hotel Paradise to jeden z popularniejszych programów stacji TVN7. W show biorą udział tylko i wyłącznie single. W ramach projektu wyjeżdżają do luksusowego kurortu na egzotycznej wyspie, gdzie pod czujnym okiem kamer łączą się w pary. Do programu po kilku dniach dochodzi jedna osoba. Jeśli nie dobierze towarzysza lub towarzyszki, musi opuścić obsadę. Na jej miejsce wchodzi kolejny uczestnik.

Do tej pory obejrzeliśmy już dwie odsłony show. We wtorek Klaudia El Dursi pokazała zdjęcie z planu trzeciej części. Tym razem format zostanie nakręcony nie na Bali, a w innej części świata.

Gdzie jest kręcony Hotel Paradise 3?

Klaudia El Dursi szturmem wbiła się do polskiego show-biznesu. Odkąd zdobyła pierwszy w historii programu Top Model Złoty Bilet, jej kariera nabrała tempa. Wielu zastanawiało się, dlaczego 30-latka nie pojawiła się w programie wcześniej. Obok jej urody ciężko przejść obojętnie – ma niemal idealne wymiary, a obiektywy ją kochają. Dla niej to jednak nie kariera była priorytetem.

Ostatnie lata Klaudia spędziła na wychowywaniu dzieci. El Dursi nie ukrywa, że są one jej oczkiem w głowie. Ma dwóch synów, których dzieli 5 lat różnicy. Dawid ma 10 lat, a Jaś wkrótce skończy 5. Młodszy jest owocem miłości modelki z jej obecnym partnerem, z którym jest związana od sześciu lat.

Modelka jest prowadzącą Hotel Pardise już od pierwszej części. Fani nie wyobrażają sobie, żeby zabrakło jej wśród tropikalnych klimatów i rodzących się namiętności. Właśnie na Instagramie opublikował pierwsze zdjęcie z planu nowej odsłony show.

Rozpoczynam moja 4 miesięczna przygodę.
Ekscytacja, lęk, radość, obawy i cała masa skrajnych emocji mi towarzyszy, ale wierze że dam radę i będzie cudownie. Trzymajcie za mnie kciuki.
Hej przygodo – napisała.

Internauci są bardzo podekscytowani i już nie mogą się doczekać ulubionego programu. To oni natychmiast wytropili, że tym razem miejscem rodzących się relacji, a może nawet miłości, będzie piękna, tak modna ostatnio afrykańska wyspa Zanzibar w Tanzanii.

Czekacie na Hotel Paradise 3?


Klaudia El Dursi - Hotel Paradise 3

Klaudia El Dursi - Hotel Paradise 3

Klaudia El Dursi - Hotel Paradise 2

Klaudia El Dursi - Hotel Paradise 2

Klaudia El Dursi z rodziną – Wigilia Bożego Narodzenia 2020

Klaudia El Dursi z rodziną – Wigilia Bożego Narodzenia 2020

[bc_random_banner category=default]

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×