ExclusiveŁukasz z "Hotelu Paradise" rozmawiał z Chrisem o ciąży partnerki. Co mu wyznał?

Łukasz z "Hotelu Paradise" rozmawiał z Chrisem o ciąży partnerki. Co mu wyznał?

Łukasz Karpiński, Chris Ducci
Łukasz Karpiński, Chris Ducci
11.01.2021 05:00

Chris Ducci i Marietta Witkowska w Hotelu Paradise razem doszli do finału. Uczucie między nimi narodziło się zaraz po rozpoczęciu programu. W finałowym odcinku wybrali miłość. Ich związek przetrwał kilka miesięcy po powrocie z Bali. Zapewniali fanów i media o swoim uczuciu i planowali wspólną przyszłość. Mówili nawet o powiększeniu rodziny. Zaledwie po kilku miesiącach rozstali się. Od tego czasu oboje związali się z nowymi osobami.

Niedawno Chris poinformował, że jest ponownie zakochany, a nawet spodziewa się dziecka. Celebryta nie ukrywa, że już od jakiegoś czasu jest gotowy na to, by zostać ojcem.

Hotel Paradise: Łukasz Karpiński o ojcostwie Chrisa

Chris ogłosił szczęśliwą nowinę zaledwie pół roku po rozstaniu z Mariettą. Dla wielu fanów pary z reality show było to sporym szokiem. Życie napisało jednak inny scenariusz. Już niebawem Ducci powita na świecie pierwsze dziecko. Radosną nowinę przekazał tuż po świętach, a do komunikatu dołączył zdjęcia z ciężarną partnerką.

Łukasz Karpiński, który wziął udział w drugiej edycji Hotelu Paradise, zdradził nam, czy jego zdaniem Chris jest gotowy na bycie ojcem.

Chris ma 26 lat. Nie ukrywajmy, w dzisiejszych czasach mieć dziecko w tym wieku, to jest dość szybko. Kiedyś, mając 20 lat miało się dziecko i to była taka norma. Teraz coraz dalej się od tego odchodzi. Z racji tego może, że ludzie bardziej wiedzą, czego chcą. Są świadomi relacji międzyludzkich. Wolą mieć przed trzydziestką 6-8 krótszych związków, niż 1-2 dłuższe, ale mniej szczęśliwe.

Łukasz prosi, by trzymać kciuki za Chrisa. Zdradził, co mu wyznał w prywatnej rozmowie:

Dla Chrisa to na pewno będzie pewnego rodzaju złoty okres. Mam nadzieję, że sobie poradzi ze swoją kobietą. Tym bardziej w takim okresie. Pozostaje trzymać kciuki. Z tego, co mi powiedział, jest bardzo zadowolony.

Cała rozmowa poniżej.

Chris Ducci - wigilia Bożego Narodzenia 2020
Chris Ducci - wigilia Bożego Narodzenia 2020
Chris Ducki będzie tatą
Chris Ducki będzie tatą
Łukasz Karpiński
Łukasz Karpiński
Chris Ducci - sesja ciążowa
Chris Ducci - sesja ciążowa
Chris o płci dziecka
Chris o płci dziecka
Chris Ducki będzie tatą
Chris Ducki będzie tatą
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także