ExclusiveBibi czy Sonia? Kladuia El Dursi wybiera lepszą piosenkę do "Hotelu Paradise" i podsyca atmosferę: "Będą najpiękniejsze pośladki w historii"

Bibi czy Sonia? Kladuia El Dursi wybiera lepszą piosenkę do "Hotelu Paradise" i podsyca atmosferę: "Będą najpiękniejsze pośladki w historii"

Klaudia El Dursi o Hotelu Paradise
Klaudia El Dursi o Hotelu Paradise

30.08.2021 14:00, aktual.: 30.08.2021 17:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Hotel Paradise to niekwestionowany hit stacji TVN. Już pierwsza edycja programu wzbudziła ogromne poruszenie wśród widzów, a sukces tego formatu stał się wręcz oczywisty. Życie singli, którzy na rajskiej wyspie próbują dobrać się w pary i odnaleźć miłość wzbudziło ogromne zainteresowanie. Już podczas emisji pierwszej edycji tego reality show wiadomo było, że  wkrótce zobaczymy na ekranie kolejne odsłony programu.

Format cieszy się niesłabnącą popularnością i ciągle gromadzi przed ekranami tłumy widzów spragnionych nowych informacji o sercowych perypetiach bohaterów. Dla uczestników jest to także szansa na to, by rozwinąć skrzydła w show-biznesie. Wiele osób na stałe wiąże się z branżą, a po tym jak zgasną kamery, fani dalej śledzą to, co dzieje się w ich życiu. Zdarzyło się bowiem, że niektórych uczestników po zakończeniu programu połączyło żarliwe uczucie.

Klaudia El Dursi zdradza ciekawostki z Hotel Paradise 4

Prowadzącą program od pierwszej edycji niezmiennie jest piękna Klaudia El Dursi. Ona też swoją medialną karierę rozpoczęła od udziału w popularnym reality show. Pojawiła się w Top Model i od tamtej pory na stałe związała się ze stacją TVN. Wiadomo, że w jesiennej ramówce wystartuje 4. edycja miłosnego hitu. W rozmowie z reporterką Jastrząb Klaudia przedpremierowo zdradziła kilka smaczków:

W tej edycji oni naprawdę będą temperamentni. Musimy pamiętać o tym, że mają olbrzymie doświadczenie z 1, 2 i 3 sezonu. Są zupełnie inni, ale mogę powiedzieć, że to będą zdecydowanie najpiękniejsze pośladki w historii wszystkich sezonów. Ja uważam, że czwarty sezon na pewno wygra pod względem pięknych pośladków pań.

Jak podoba jej się piosenka promująca czwarty sezon Hotelu Paradise?

Miałam to szczęście, że słyszałam tę piosenkę już dawno, dawno temu. Dlatego, że Bibi kręciła teledysk na Zanzibarze, bywała u mnie w hotelu. Tak więc byłam na bieżąco. Cieszę się, że to Bibi dostała taką możliwość i bardzo jej kibicuje.

Utwór Soni czy Bibi bardziej jej się podoba?

Ciężko to porównać. Piosenka Soni była taka świeża, nowa, był olbrzymi entuzjazm. Naturalne jest to, że po czasie piosenki już się osłuchają. Teraz piosenka Bibi ma tą świeżą, nową energię i bardzo przypadła mi do gustu.

Czy wiadomo już, gdzie będzie kręcony piąty i szósty sezon?

Tego nie wiedzą jeszcze najstarsi dziadowie.

Jesteście fanami programu Hotel Paradise?

Piosenka Bibi promująca nową edycję Hotelu Paradise:

Utwór Soni z poprzedniej czołówki:

Klaudia El Dursi - Jesienna ramówka TVN 2021
Klaudia El Dursi - Jesienna ramówka TVN 2021
Klaudia El Dursi - Jesienna ramówka TVN 2021
Klaudia El Dursi - Jesienna ramówka TVN 2021
Klaudia El Dursi -  Hotel Paradise 3
Klaudia El Dursi - Hotel Paradise 3
Klaudia El Dursi - finał Hotel Paradise 3
Klaudia El Dursi - finał Hotel Paradise 3
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także