ExclusiveMarietta z "Hotelu Paradise" o rozstaniu z Chrisem. Nie ma szans na powrót. A co z przyjaźnią? [WIDEO]

Marietta z "Hotelu Paradise" o rozstaniu z Chrisem. Nie ma szans na powrót. A co z przyjaźnią? [WIDEO]

Marietta, Chris, Hotel Paradise
Marietta, Chris, Hotel Paradise

20.06.2020 07:00

Marietta Witkowska i Krzysztof "Chris" Ducki poznali się na planie programu Hotel Paradise. Byli parą praktycznie od początku show, a ich uczucie rozkwitało z każdym kolejnym tygodniem. Doprowadziło ich do finału, a potem do zwycięstwa. Po powrocie z Bali do Polski zamieszkali razem i wspólnie odbywali kwarantannę. Wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze, żeby para stanęła na ślubnym kobiercu, kiedy celebrytka ogłosiła rozstanie.

Kochani. Miałam nadzieje ze nie będę nigdy pisać tego postu ale stało się. Coś się kończy, coś się zaczyna. Niestety nasz związek z Chrisem dobiegł końca, była to nasza wspólna decyzja, jak się okazało jesteśmy zbyt różni. Proszę Was o zrozumienie i szacunek do zaistniałej sytuacji, oboje nie chcemy się na ten temat wypowiadać.Chris dziękuje za wszystko, byłeś jedna z najlepszych przygód w moim życiu, przeżyliśmy coś czego nigdy nie zapomnę, mam nadzieje ze kiedyś jeszcze będziemy mogli być przynajmniej przyjaciółmi - napisała na Instagramie.

O tym, co się wydarzyło, opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Jakie są relacje Marietty i Chrisa po rozstaniu?

Marietta Witkowska opowiedziała o rozstaniu z Chrisem i relacjach, jakie ich łączą po zakończeniu związku. Wyznała, że rozeszli się w najlepszym momencie i wyraziła nadzieję, że nie zostanie zanadto naruszona ich prywatność:

Życzę sobie tego z całego serca, żeby tak to pozostało. Żebyśmy zachowali chociaż trochę tej prywatności.  Z mojej strony na pewno tak zostanie, mam nadzieję, że z Chrisa też. Jesteśmy trochę za starzy na to, żeby się obrażać publicznie, wyciągać jakieś brudy. To, co było między nami było piękne i prawdziwe. To wszystko było naprawdę szczere. Ale to jest życie. Czasem się nie układa, nie wychodzi. Poszliśmy w swoją stronę. Wydaje mi się, że w najlepszym momencie, bo uniknęliśmy tych wszystkich sprzeczek. Trzymajcie kciuki aby tak już zostało.

Zdradziła także, co doprowadziło do tego, że zdecydowali, że każde pójdzie swoją drogą. Jakie były przyczyny zerwania związku? Kiedy dokładnie zapadła decyzja o rozstaniu?

To było w trakcie mojego wyjazdu do Poznania. Stwierdziliśmy, że to nie jest to. Nie było walki, ani z jednej, ani z drugiej strony. Można powiedzieć, że to nasza wspólna decyzja. Różnica charakterów, inny sposób spędzania czasu. Tak naprawdę wszystko. Po kwarantannie gdy zaczęliśmy już żyć, okazało się, że mamy trochę inny tryb życia i się rozeszło po kościach.

Reporterka Jastrząb Post zapytała także, czy Marietta jest gotowa na nową relację i czy jest szansa, że ona i Chris jeszcze kiedyś będą razem?

Daje sobie trochę czasu. Chcę odpocząć, skupić się na sobie. Ale nie wiadomo, jeżeli trafi mnie piorun, to trafi i nic z tym nie jestem w stanie zrobić. Czuję się dobrze, wynajęłam mieszkanie, mieszkam sama. Trochę stanęłam na nogi - po raz pierwszy w życiu jestem taka mega samodzielna. Nowa energia, nowe życie. Mamy kontakt z Chrisem. Rzadko, ale czasem coś do siebie napiszemy, jakieś miłe słowo. Na pewno jest szansa na to, że usiądziemy i porozmawiamy. Jak opadną te wszystkie emocje, bo to gdzieś tam w nas w środku jest. Ale na związek raczej szansy nie ma. Jak już to na przyjaźń.

Kibicowaliście im? Marietcie życzymy powodzenia i wszystkiego dobrego.

Marietta i Chris z Hoteli Paradise rozstali się
Marietta i Chris z Hoteli Paradise rozstali się
Marietta i Chris w specjalnym odcinku programu Hotel Paradise. Screen: Player.pl
Marietta i Chris w specjalnym odcinku programu Hotel Paradise. Screen: Player.pl
Marietta Witkowska na otwarciu salonu kosmetycznego
Marietta Witkowska na otwarciu salonu kosmetycznego
Marietta z Hotel Paradise w bluzie z Myszką Miki
Marietta z Hotel Paradise w bluzie z Myszką Miki
Marietta Witkowska - Hotel Paradise
Marietta Witkowska - Hotel Paradise
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także