Szukaj

Zapytaliśmy Beatę Kozidrak o jej odważne stroje. Tak ostrej riposty z ust gwiazdy jeszcze nie słyszeliśmy! [WIDEO]

Beata Kozidrak nie stroni od seksownych stylizacji. Często wkłada miniówki, lateksowe sukienki i wysokie szpilki. Czy planuje zmienić swój wizerunek po sześćdziesiątce? O to zapytała ją nasza reporterka.
Beata Kozidrak o swoich stylizacjach

Beata Kozidrak o swoich stylizacjach

Beata Kozidrak od kilku dekad cieszy się niesłabnącą popularnością. Gwiazda wylansowała mnóstwo przebojów, dzięki którym dorobiła się statusu żywej legendy polskiej muzyki. Nieodłączoną częścią wizerunku piosenkarki są odważne kreacje. 60-letnia seksbomba nie stroni od wyzywających miniówek, niebotycznie wysokich szpilek czy lateksowych/koronkowych wdzianek.

W jednym z wywiadów przyznała nawet, że w czasach PRL-u kupowała stroje bezpośrednio od prostytutek. Chociaż Kozidrak potrafi rozgrzać zmysły męskiej części publiczności do czerwoności, jest grupa odbiorców, która nie do końca akceptuje jej wizerunek wampa. W rozmowie z naszą reporterką Beata ostro odpowiedziała wszystkim, którzy oczekują od niej mniej zmysłowych strojów scenicznych:

Ja kiedyś powiedziałam. Jeśli się komuś nie podobają, to nie musi komentować, nie musi przychodzić na moje koncerty, nie musi oglądać. Ja jestem sobą od wielu lat. Jeśli mogę coś pokazać, to pokazuje. Jak już nie będę mogła pokazać, to po prostu zakryję.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz: Michał Szpak chciał zedrzeć strój z dziennikarki! Wpadł w dziki szał na widok jej kosmicznej stylizacji! Wszystko nagrały kamery

Zobacz: Michał Szpak pierwszy raz o swojej relacji z Pawłem! Nikt nie wiedział, że są aż tak blisko! [WIDEO]

Zobacz: Michał Szpak jest zakochany! Pierwszy raz opowiedział o swojej nowej miłości: “To był właśnie ten strzał” [WIDEO]


Beata Kozidrak eksponuje biust

Beata Kozidrak eksponuje biust

Beata Kozidrak pokazała zgrabne nogi

Beata Kozidrak pokazała zgrabne nogi

Beata Kozidrak - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Beata Kozidrak - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×