ExclusiveGwiazdy komentują skandal z Beatą Kozidrak. Monika Richardson: "Choroba alkoholowa jest straszna" [WIDEO]

Gwiazdy komentują skandal z Beatą Kozidrak. Monika Richardson: "Choroba alkoholowa jest straszna" [WIDEO]

Gwiazdy o skandalu z Beatą Kozidrak
Gwiazdy o skandalu z Beatą Kozidrak

03.09.2021 11:30, aktual.: 03.09.2021 13:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Beata Kozidrak w ostatnich dniach wywołała ogromne poruszenie wśród fanów i opinii publicznej. W czwartek rano media obiegła informacja o tym, że wokalistka poprzedniego wieczoru została zatrzymana za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu.

Prasowe doniesienia były ogromnym szokiem i wywołały lawinę komentarzy. Piosenkarka miała przejechać na czerwonym świetle, a jej samochód poruszał się po jezdni zygzakiem. Policja postanowiła przebadać kierującą alkomatem. Okazało się, że pokazał on wręcz zatrważający wynik.

Gwiazda polskiej estrady miała we krwi aż 2 promile alkoholu. W czwartek ma zostać przesłuchana przez policję i usłyszeć zarzut prowadzenia w stanie nietrzeźwości, za co grozi do dwóch lat więzienia. […] Według nieoficjalnej informacji PAP piosenkarka miała jechać od krawężnika do krawężnika „zygzakiem” – napisał Fakt.

Po kilkunastu godzinach milczenia legenda polskiej muzyki wydała oficjalne oświadczenie w sprawie, w którym przeprosiła fanów za to, co się wydarzyło. Jej słowa w tempie błyskawicy obiegły portale.

Gwiazdy komentują jazdę po alkoholu Beaty Kozidrak

Zachowanie Beaty Kozidrak było wielkim szokiem. Zdarzenie jest szeroko komentowane w mediach społecznościowych, a fani zachodzą w głowę, jak doszło do tego, że na tak zwanym podwójnym gazie postanowiła wsiąść za kierownicę. Sytuacja ta wywołała poruszenie wśród gwiazd show-biznesu.

Jak całą sytuację ocenia Monika Richardson?

Bardzo lubię Beatę. Bardzo trzymam za nią kciuki. Wiem, że bardzo dużo w życiu przeszła. Po drugie choroba alkoholowa jest straszną, nieuleczalną chorobą, z którą żyjemy do końca życia. Nie sugeruję bynajmniej, że Beata jest alkoholiczką, nie śmiałabym wydać takiego wyroku. Natomiast jeżeli ma problem z alkoholem, to nie jest kwestia oceny czy skreślenia człowieka, tylko podjęcia leczenia.

Monika zwraca uwagę, że nie tylko Beacie przytrafiła się jazda po alkoholu:

Akurat trafiło się Beacie, która jest celebrytką, więc jej tragiczna pomyłka obiegła media, ale niestety po alkoholu do samochodu wsiada coraz więcej osób, również kobiet, ludzi młodych i to może być tragiczne w skutkach i bywa tragiczne w skutkach.

O komentarz poprosiliśmy także Idę Nowakowską, która dała jednoznaczną odpowiedź w tej sprawie:

Po alkoholu nie można jeździć. Tylko tyle mogę się wypowiedzieć w tym temacie. Ja nigdy w życiu nie wsiadłaby do auta po alkoholu.

Całą sytuację skomentowała Ania Wyszkoni:

Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Jest to na pewno błąd niewybaczalny. Bo ja z całą sympatią do Beaty i z całym szacunkiem, bo jest naprawdę legendą polskiej sceny muzycznej, uważam, że to jest pomyłka, której tak łatwo się nie wybaczy, i o której tak szybko nie zapomnimy. To jest błąd, który mógł kosztować kogoś życie.

Spodziewaliście się takich słów od znajomych z branży?

Beata Kozidrak - Earth Festival Uniejów 2021
Beata Kozidrak - Earth Festival Uniejów 2021
Beata Kozidrak
Beata Kozidrak
Ida Nowakowska - gwiazdy na pokazie mody
Ida Nowakowska - gwiazdy na pokazie mody
Monika Richardson - gwiazdy na pokazie mody
Monika Richardson - gwiazdy na pokazie mody
Przyjaciel Beaty Kozidrak zabrał głos
Przyjaciel Beaty Kozidrak zabrał głos
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także