Kiedy koniec „BrzydUli 2”? Julia Kamińska i Małgorzata Socha nie pozostawiły wątpliwości

Julia Kamińska, Małgorzata Socha, BrzydUla

Julia Kamińska, Małgorzata Socha, BrzydUla

Serial BrzydUla niebawem doczeka się finału. Jak na tę wieść zareagowały aktorki? Wypowiedź Julii Kamińskiej wielu może zdziwić. Co powiedziała?

BrzydUla to jeden z najpopularniejszych polskich seriali obyczajowo-komediowych. Pierwszy odcinek został wyemitowany w 2008 roku przez stację TVN. Fabuła opowiada o tytułowej Uli, która jest inteligentną, pracowitą, ale nieatrakcyjną i niezamożną kobietą. Często jest obiektem żartów wśród znajomych z pracy. Wkrótce przechodzi ogromną przemianę, dzięki czemu zdobywa uznanie wśród otoczenia.

Nagrywanie odcinków pierwszej transzy zakończyło się w 2009 roku, jednak z uwagi na ogromne zainteresowanie, po ponad dekadzie przywrócono serial na antenę TVN 7. Nowe odcinki ukazują historię, gdy Ula i Marek są już 10 lat po ślubie i wychowuję troje dzieci.

Julia Kamińska i Małgorzata Socha o zakończeniu BrzydUli 

W główną postać w serialu wciela się Julia Kamińska. Jakiś czas temu aktorka skomentowała zakończenie wątku Mai Hirsch i zasugerowała, że jej koleżanka z planu ma inne zobowiązania zawodowe i sama odeszła z produkcji. Wkrótce okazało się, że wcale tak nie było, o czym poinformowała sama zainteresowana. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Już niebawem BrzydUla doczeka się finału. Kamińska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyjawiła, jak zakończy się serial i nie ukrywa, że cieszy się z tego, że to już koniec:

Widzowie na pewno mogą liczyć na happy end. Ja na pewno liczę na happy end. Z jednej strony to trwało już bardzo długo, więc sporo osób na pewno czeka na zakończenie tej historii, ja jestem jedną z tych osób. Myślę, że będzie może trochę smutno, ale z drugiej strony trochę wesoło, bo może będzie ten happy end.

W dalszej części zdradziła, czy produkcja jeszcze kiedykolwiek powróci na antenę:

Trudno mi powiedzieć, czy to będzie definitywny koniec, ale zżyliśmy się ze sobą bardzo. Cała nasza wspaniała ekipa jest ze sobą zżyta i bardzo dużo przeżyliśmy wspólnie. Na pewno będziemy za sobą tęsknić i na pewno będziemy się spotykać również poza planem.

Małgorzata Socha, która także odgrywa znaczącą rolę w serialu, wyjawiła, na kiedy zaplanowany jest finał. Dała promyk nadziei na to, że scenarzysta nie powiedział jeszcze ostatniego słowa:

Nie wiem, czy sam scenarzysta Piotr Jasek to wie. Wszystko przed nami. Realizacyjnie te odcinki to będzie koniec kwietnia, maj. Już pokazaliśmy, że raz po 12 latach wróciliśmy, więc kto wie, czy po kolejnych 12 znowu nie wrócimy. A tak naprawdę to wszystko zależy od Was.

Chcielibyście, żeby serial BrzydUla za jakiś czas znowu powrócił?


Julia Kamińska i Maja Hirsch na planie BrzydUli

Julia Kamińska i Maja Hirsch na planie BrzydUli

BrzydUla 2 - tak wygląda Violetta Kubasińska

BrzydUla 2 - tak wygląda Violetta Kubasińska

"BrzydUla" powraca na ekrany

Komentarze

 • Iwa pisze:

  Jestem tak zmęczona oglądaniem tej kontynuacji, że nie wiem czy dotrwam do końca tym bardziej, że to ostatni sezon który praktyczne skończy się za dwa miesiące (a może i wcześniej) a żaden wątek nie jest sensownie zakończony. Nie rozumiem osób piszących scenariusz.

  • Gość pisze:

   Zgadzam się w pełni. To jak bardzo neurotyczni są wszyscy bohaterowie i jak bardzo bezsensowne i niczego nie wnoszące są wątki sprawia, ze oglądanie tego to katorga

  • Gość pisze:

   Przepraszam , a ktoś cię przywiązal do telewizora I pozbawił pilota. Ja oglądam z przyjemnością. Jest taki wybór seriali że katowanie się oglądaniem czegoś co się nie podoba świadczy o zaburzeniach psychicznych I trzeba to leczyć.

 • Anusia pisze:

  Jeszcze to kreca?! JAk uwielbiam Brzydule 1, tak Brzydule 2 skonczylam ogladac po 50 odcinku…

 • ONA pisze:

  Każdy pisze, oby się już skończył bo Adam, bo Ula, ale ten,, Każdy,, ogląda każdy odcinek. Wniosek… serial jest lekki, ogląda się bez złych emocji, na obecny czas super serial, który odrywa od rzeczywistości dnia codziennego. Po obejrzeniu informacji…wojna, przełączenie o 20h na Brzydulę,to inny świat, ten lepszy spokojny. Nie jestem zwolenniczką oglądania seriali, to jedyny serial, który nagrywam jak nie mogę obejrzeć. Jestem ,, za,, aby trwał jak najdłużej nawet w tej rozwiązłej postaci

  • Gooppść pisze:

   Raczej nie każdy ogląda, to że ty włączasz każdy odcinek nie znaczy że inni też lubią takie mdłe gnioty

 • Gość pisze:

  To jest ostatni dzwonek żeby zmienić ten mdły i flegmatyczny serial. Gdzie pomysłowość pewność siebie ulki. Gdzie śmieszny Adam. Za to mamy rozlezionego spanikowanego Adama. Wiecznie podpisującej się Markowi nie rozgarniętej ulki.

 • PSM pisze:

  Chyba po kolejnych 12 latach to już tylko pozostanie wprowadzić kosmitów 🥴

 • Gość pisze:

  Tak chcem żeby znowu wróciła z 3 sezonem ♥️♥️♥️

 • Gość pisze:

  I bardzo dobrze nie można już tych głupot oglądać

 • Gość pisze:

  Taki live to jak nowa pani kosecka jednym się podoba drugim nie inni płacą za to 1000/h a inni mają to za darmo reszta kwestia gustu i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×