ExclusiveMaja Hirsch o powrocie na plan serialu "Brzydula"! Jakie ma obawy? Kiedy nowe odcinki? [WIDEO]

Maja Hirsch o powrocie na plan serialu "Brzydula"! Jakie ma obawy? Kiedy nowe odcinki? [WIDEO]

Maja Hirsch o powrocie Brzyduli
Maja Hirsch o powrocie Brzyduli
15.06.2019 16:05, aktualizacja: 15.06.2019 19:46

Serial BrzydUla wylansował całą plejadę gwiazd, które obecnie trzęsą show-biznesem. W emitowanych 10 lat temu odcinkach mogliśmy oglądać Małgorzatę Sochę, Julię Kamińską czy Maję Hirsch. Ostatnia z wymienionych wcieliła się w postać zaborczej Pauli, która nieustannie mieszała w życiu głównych bohaterek. Ciężko zatem wyobrazić sobie kontynuację produkcji bez jej udziału.

Od roku plotkuje się, że BrzydUla wkrótce ponownie wróci na ekrany TVN-u. Powstał już nawet scenariusz, który otrzymali aktorzy. Na jakim etapie są prace nad nowymi odcinkami hitu sprzed lat? O to nasza reporterka zapytała Maję:

Ja cały czas nie mam konkretnych informacji, czy ten serial będzie i kiedy. Natomiast podobno ma być już wkrótce i mam nadzieję, że się tam pojawię. Podobno mam troszeczkę napisane. Daj Boże, żeby okazał się hitem. Mam nadzieję, że tak. Chociaż myślę, że Pióro Piotra Jaska jest fantastyczne i że tak jak wcześniej pisał świetnie, to teraz też tak będzie.

Aktorka wyznała, że kontynuacja BrzydUli napawa ją ogromną radością, ale rodzi także wiele obaw, bowiem każdy z aktorów jest już w zupełnie innym miejscu swojej kariery:

My w ogóle jesteśmy innymi ludźmi. Ten projekt napawa mnie euforią, ale również troszeczkę lękiem, bo jest to jednak zupełnie coś innego. I teraz pytanie jak scenarzyści obsadzą tych ludzi, to jest tak naprawdę pytanie. Myślę, że bardzo dużo zależy od scenariusza, a my się musimy w tym znaleźć. Ja w ogóle nie śledzę karier, ponieważ nie mam czasu. Myślę, że "BrzydUla" bardzo o Małgosi przypomniała, ale ona była aktywna już długo. Jak pamiętam Małgosię ze studiów to ona była aktywna zawsze i to mnie nie dziwi, to się nie zmienia. Gratuluję jej sił.

Cała rozmowa poniżej:

  • Maja Hirsch – TVN wiosenna ramówka 2019
  • Maja Hirsch w serialu BrzydUla
  • Maja Hirsch w serialu BrzydUla
  • Maja Hirsch w serialu BrzydUla
  • Maja Hirsch w serialu BrzydUla
  • BrzydUla 2 – nowe odcinki serialu
  • Powstaje BrzydUla 2 - scenariusz
[1/7] Maja Hirsch – TVN wiosenna ramówka 2019
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także