Szok! Aktorka jednego z najpopularniejszych seriali próbowała popełnić samobójstwo!

Meryem Uzerli

Meryem Uzerli

Meryem Uzerli chciała się zabić

Wspaniałe Stulecie to ostatnio jeden z najpopularniejszych seriali na świecie. Historię Sulejmana Wspaniałego pokochali ludzie z niemalże każdego zakątka kuli ziemskiej. Kogo nie fascynują intrygi i romanse? A tych zdecydowanie nie brakuje w tureckim serialu.

Głównym i najistotniejszym wątkiem jest miłość władcy dworu osmańskiego do Hurrem – najpierw rosyjskiej niewolnicy, z czasem królowej. W tej roli widzowie zobaczyli niemiecką aktorkę Meryem Uzerli. Charyzmatyczna, wybuchowa, jednak o dobrym sercu postać zdobyła serca ludzi z całego świata. Niestety  w czwartym, ostatnim sezonie miejsce Meryem zajęła Vahide Percin. Początkowo widzowie tłumaczyli to tym, że Vahide ze względu na swój starszy wiek bardziej pasowała do roli dojrzałeś sułtanki. Z czasem okazało się jednak, że prawda jest zupełnie inna…

Jak informują zagraniczne media, niemiecka aktorka cierpiała na depresję i chciała nawet popełnić samobójstwo! Gwiazda była związana w tym okresie z Canem Atesem, który podobno był niestabilnie emocjonalnie.

Chciałam ze sobą skończyć. Raz wybiegłam na balkon i chciałam skoczyć, ale Can mnie powstrzymał. – opowiada

Aktorka wylądowała w szpitalu, ale to nie był koniec jej problemów. Wkrótce okazało się, że jest w ciąży. Dla niej był to powód do radości i początek nowego, rodzinnego życia. Ale nie dla ukochanego.

Zasugerował aborcję. Wtedy zobaczyłam, jaki Can jest naprawdę. Zakochałam się w mężczyźnie, który nie istniał. Na jaw wyszły jego liczne zdrady – mówi.

To właśnie wtedy uciekła do Niemiec i porzuciła pracę w serialu. I chociaż po depresji nie ma już śladu, Meryem nie wróci więcej do kultowego serialu.

Tęsknicie za dawną Hurrem?

Meryem Uzerli

Meryem Uzerli

Meryem Uzerli

Meryem Uzerli


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×