Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" zatańczyła ze wstrząśnieniem mózgu! "Zbagatelizowałam to"
Taniec z gwiazdami od lat wzbudza ogromne emocje. Co tydzień przed telewizorami zasiadają miliony widzów, a wszystko po to, by śledzić poczynania swoich idoli na parkiecie. Obecnie mamy do czynienia z szóstą edycją show. Póki co, emocji nie brakuje.
Wśród gwiazd, które wciąż walczą o Kryształową Kulę jest Misheel Jargalsaikhan. Aktorka znana między innym z Rodziny zastępczej świetnie radzi sobie w parze z Janem Klimentem. Ostatnio jednak nad ich występem zawisły czarne chmury. Gwiazda upadła podczas jednego z treningów, a skutki zdarzenia odczuwała jeszcze podczas odcinka na żywo.
Zaraz zrobiliśmy okład z lodu, pojawił się guz i trochę bolało, ale czułam się dobrze i trochę zbagatelizowałam ten upadek. Dopiero wieczorem w czasie programu na żywo, poczułam się gorzej, pojawiły się zawroty głowy i mdłości. Myślę, że mogłam mieć lekkie wstrząśnienie mózgu - mówiła gwiazda w jednym z wywiadów
Ostatecznie aktorce i Janowi udało się uzyskać od jury 25 punktów i wciąż są w programie. Misheel życzymy zdrowia!