Aleksandra Popławska zdradziła, jaką dietę stosuje. „Troszeczkę musiałam przystopować przed…” [WIDEO]

aleksandra popławska dieta

aleksandra popławska dieta

Dieta Aleksandry Popławskiej

Jako że ciało jest narzędziem pracy w zawodzie aktora, gwiazdy muszą o nie szczególnie dbać. Stosowna, zbilansowana dieta odpowiadająca potrzebom organizmu okazuje się nieodzowna. Nie tylko po to, żeby na niej ewentualnie chudnąć, ale przede wszystkim utrzymać ciało w dobrej kondycji na wiele lat.

O tym, jak dba o siebie rozmawialiśmy niedawno z Aleksandrą Popławską. Gwiazda stwierdziła, że owszem zwraca uwagę na to, co je, ale ostatnio reżim jedzeniowy zastosowała ze względu na… kreację. Chciała dobrze wyglądać w garniturze projektu Joanny Klimas na premierze filmu „Kochaj„, w którym zagrała jedną z głównych ról.

Nie jestem inna niż typowa kobieta. Troszeczkę musiałam przystopować przed premierą filmu „Kochaj”, żeby się zmieścić w garnitur Joanny Klimas, który mam na sobie. Ale oczywiście bez szaleństw, żeby nie popadać w skrajności – powiedziała Jastrząb Post Aleksandra Popławska.

A jak na co dzień dba o sylwetkę?

Zrównoważona dieta i sporty typu pływanie, bieganie po lesie, jazda na rowerze… Chociaż na siłownię też czasami chodzę – mówi Aleksandra.

Czyli dość typowo. 🙂 Też stosujecie dietę Aleksandry Popławskiej?

Zobacz także: Jakie diety stosują gwiazdy?

Aleksandra Popławska - premiera filmu

Aleksandra Popławska – premiera filmu „Kochaj”. Garnitur: Joanna Klimas


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×