Tylko u nas! Elżbieta Romanowska oceniła swoje szanse w „Tańcu z gwiazdami 5”. Powtórzy sukces Eweliny Lisowskiej?

Elżbieta Romanowska zdradziła, jak idzie jej na treningach do TZG

Już w piątek rusza jeden z największych hitów telewizji Polsat – Taniec z Gwiazdami. To już piąta edycja show, a wraz z nią sporo nowości. W roli prowadzącej nie zobaczymy już Anny Głogowskiej, lecz Paulinę Sykut-Jeżynę.

Największą uwagę przykuwają jednak uczestnicy. Wśród nich zobaczymy między innymi Elżbietę Romanowską, której partnerować będzie Rafał Maserak. Już teraz plotkuje się o tym, że aktorka będzie faworytką nadchodzącej edycji. Ile jet w tym prawdy? Czy gwiazda uważa się za czarnego konia show? Tylko nam ujawniła całą prawdę:

Jedyne co mam to czarną sukienkę, czarnego konia nie posiadam. To nie jest tak do końca. Ja po prostu chcę się bardzo dobrze bawić. Trafiłam na fantastycznego partnera, który oczywiście czasami mnie denerwuje, z resztą ja jego również. Ale mamy bardzo podobną energię, bardzo fajnie się nawzajem uzupełniamy. Mam przy nim takie poczucie, że ja nic nie muszę. Nie muszę komuś czegoś udowadniać, sobie udowadniać. Jedyne co muszę to dobrze się bawić i to mi się bardzo podoba. Taki jest plan. Jeżeli uda nam się dzięki wsparciu naszych fanów zajść jak najdalej to będzie to fantastyczne, ponieważ ja już teraz wiem, że to będzie niesamowita przygoda i mam nadzieję, że będzie dane mi ją przeżyć jak najdłużej.

Dobra zabawa i kontakty z Rafałem mogą pomóc Eli zajść naprawdę daleko 🙂 Trzymamy kciuki!

Komu kibicujecie w 5. edycji Tańca z Gwiazdami?

Zobacz: Odchudzona Elżbieta Romanowska na wiosennej ramówce Polsatu. Ile udało jej się zrzucić dzięki treningom do „Tańca z Gwiadami”?

Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak - wiosenna ramówka Polsatu 2016

Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak – wiosenna ramówka Polsatu 2016

Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak na treningu

Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak na treningu


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×