Jastrząb TVJastrząb TV ExclusiveTYLKO U NAS! Elżbieta Romanowska uciera nosa hejterom

TYLKO U NAS! Elżbieta Romanowska uciera nosa hejterom

Elżbieta Romanowska odpowiada hejterom
Elżbieta Romanowska odpowiada hejterom
Milena Majek

04.03.2016 06:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Elżbieta Romanowska to jedna z najbardziej charakterystycznych polskich aktorek. Szerokiej publiczności dała się poznać zwłaszcza z roli w serialu Ranczo. Tam jak Jola, żona Pietrka (w tej roli Piotr Pręgowski) stworzyła niezapomnianą kreację.

Tym razem Romanowska postanowiła się sprawdzić w czymś zupełnie nowym. Aktorka przyjęła więc propozycję wzięcia udział w piątej edycji programu Taniec z gwiazdami. Już dziś będziemy mogli zobaczyć jej pierwszy taniec. Partnerem Romanowskiej został Rafał Maserak. W sieci nie brakuje krytycznych opinii dotyczących aktorki. W rozmowie z Jastrząb Post Elżbieta Romanowska wyznała, co o nich sądzi.

Oczywiście to, że jestem kształtna jest prawdą. Po prostu jestem jaka jestem i ja tego nie ukrywam, nie neguję. Mam taki rozmiar, jaki mam. To niczego nie zmienia, ani nie dyskredytuje mnie jako człowieka. Jestem w tym programie, aby pokazać, że kobiety w takim rozmiarze też mogą się fajnie bawić, ruszać i spełniać swoje marzenia. Rozmiar nie jest najważniejszy. Wystarczy dać sobie szansę i spróbować, bo jak się nie spróbuje, to można potem tylko i wyłącznie żałować. Ja nie chcę żałować, dlatego spróbowałam. Póki co, nie żałuję i bardzo się z tego cieszę 

I takie podejście bardzo nam się podoba. A Wam?

Elżbieta Romanowska o plotkach na swój temat
Elżbieta Romanowska o plotkach na swój temat
Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak - wiosenna ramówka Polsatu 2016
Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak - wiosenna ramówka Polsatu 2016
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także