Szukaj

Norbi ocenił roast Kuby Wojewódzkiego

Norbi o roaście Kuby Wojewódzkiego

Norbi o roaście Kuby Wojewódzkiego

Norbi o roaście Kuby Wojewódzkiego

Roast Kuby Wojewódzkiego to jeden z bardziej kontrowersyjnych materiałów, jakie zostały wyemitowane w telewizji TVN. Zniesmaczona pomysłem i treścią roastowego odcinka była Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarska stanęła m.in. w obronie Anny Dereszowskiej. Była też zbulwersowana żartami na temat choroby Michała Figurskiego.

Z kolei Norbi uważa, że roast Kuby ze względu na emisję w telewizji był mocno złagodzony, co sprawiło, że stracił na swojej widowiskowości. Wokalista miał porównanie dlatego, że niedawno był gościem publicznego linczu na Michale Wiśniewskim, który odbył się w  Teatrze Roma.

Kurcze przysnąłem w połowie, więc trudno mi powiedzieć, byłem też roastowany 3 tygodnie temu. Po prostu w telewizji zrobili to bardziej miękko. To powinien być taki hardcore, jak w Teatrze Roma, ale telewizja tego by nie puściła, więc troszeczkę straciło to moim zdaniem na widowiskowości. Mogło być bardziej ostro, brutalnie, po prostu mięcho powinno być wyciągnięte i to potworne, tak jak to jest normalnie w roastach, gdzie nie ma telewizji. To było takie „uderz mnie, ale tak paluszkiem mnie dotknij”

Zgadzacie się z Norbim? Czy może mieliście podobne odczucia jak Karolina Korwin Piotrowska, że niektóre granice zostały przekroczone?

Zobacz: Karolina Korwin Piotrowska w ostrych słowach skomentowała roast Kuby Wojewódzkiego! Dziennikarka stanęła w obronie Anny Dereszowskiej

Norbi

Norbi o roaście Kuby Wojewódzkiego

Roast Kuby Wojewódzkiego

Roast Kuby Wojewódzkiego


Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×