Szukaj

Książę Harry będzie perfekcyjnym tatą! Dzieci z londyńskiej szkoły potraktował jak swoje! Co za urocze zdjęcia

Książę Harry z dziećmi

Książę Harry przygotowuje się do roli ojca

Książę Harry już niedługo po raz pierwszy zostanie tatą. Stres związany z wielką odpowiedzialnością jaka na niego czeka zapewne spędza mu sen z powiek, więc postanowił oswoić się z obecnością dzieci i odwiedził jedną z londyńskich szkół podstawowych.

Książę Harry i Meghan Markle przygotowują się obecnie do narodzin swojego pierwszego dziecka. Choć oficjalnie nie potwierdzili płci dziecka, wszystko wskazuje na to, że będą mieć syna. Oboje stworzą mu zapewne raj na ziemi, a sami będą starali się być najlepszymi rodzicami na świecie. Zarówno księżna Sussex, jak i jej mąż nie mieli wcześniej szczególnie bliskiego kontaktu z dziećmi. Jedno z nich postanowił właśnie to nadrobić.

W ostatnim czasie Harry pojawił się w jeden z katolickich szkół podstawowych w Londynie, gdzie spotkał się z jej uczniami. Jego wizyta związana była z bardzo fajnym projektem, jakim jest wspólne sadzenie drzew. Na zdjęciach uchwyconych przez paparazzi widać ewidentnie, że książę bardzo starał się, by obecne tam dzieci polubiły go i zaufały. Przyszły tata nie miał problemu z nawiązaniem kontaktu z gospodarzami. Zagraniczne media bardzo ujął obrazek, kiedy schylił się do jednej z dziewczynek i uścisnął jej dłoń. Przy okazji pokazał jak bardzo przyjaźnie nastawiony jest do zwierząt, przez chwile bawiąc się z obecnym tam psem.

Jesteśmy pewni, że idealnie sprawdzi się w roli ojca. Gdyby jednak sobie nie radził, lub miał jakiekolwiek problemu, zawsze może zwrócić się do swojego brata, który musiał poradzić sobie z trójką brzdąców.

Załamani Meghan Markle i książę Harry złożyli niezapowiedzianą wizytę w ambasadzie Nowej Zelandii

Rozrzutność Meghan Markle nie zna granic. Jej drugie baby shower ma być droższe od pierwszego!

Szokująca rada księżnej Diany dla księcia Harry’ego wyciekła do mediów. Meghan Markle się to nie spodoba


Temporary

Britain's Prince Harry greets pupils from St Vincent's Catholic Primary School, along with the head teachers dog called Winnie, before going on to plant a tree from the Woodland Trust St Vincent's Catholic Primary School in Acton, in London, Wednesday, March 20, 2019. Prince Harry met the school's Eco Ambassadors, and then joined the children as they plant the saplings before planting his own tree, marking the achievements of the QCC and the Woodland Trust in providing 74,000 trees across the UK. (AP Photo/Alastair Grant, Pool)

Książę Harry z wizytą w szkole podstawowej w Londynie

Książę Harry z wizytą w szkole podstawowej w Londynie

Książę Harry z wizytą w szkole podstawowej w Londynie

Książę Harry z wizytą w szkole podstawowej w Londynie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×