Szukaj

Zdjęcia paparazzi: Edyta Górniak zakasowała Jennifer Lopez! Wystarczyło, że do swojej miniówki włożyła te ultra seksowne buty!

Edyta Górniak przyłapana przez paparazzi na mieście w bardzo modnej stylizacji. Diwa odsłoniła zgrabne nogi w kusej mini, ale hitem były seksowne różowe kozaki za kolano, obok których nie sposób było przejść obojętnie. Na ulicy zrobiła prawdziwą furorę. Zobaczcie zdjęcia
Edyta Górniak na spacerze. Zdjęcia paparazzi

O tym, że Edyta Górniak jest jedną z najbarwniejszych artystek na polskiej scenie muzycznej nie trzeba przekonywać nikogo. Diwa jest nie tylko niesamowicie utalentowana, ale jest także urodzoną osobistością medialną. Na salonach czuje się jak ryba w wodzie, ma doskonały kontakt z fanami i nie zapomina o swoim statusie społecznym nawet w codziennych sytuacjach. Na scenie jej perfekcyjny wygląd dyktowany jest pewnego rodzaju blichtrem i poczuciem obowiązku wobec pełnionego zawodu – nie oznacza to jednak, że poza sceną nie prezentuje się równie fantastycznie. Wyczucie stylu i doskonały gust Górniak znane są doskonale wszystkim fanom. Wystarczy spojrzeć na jej ostatnią stylizację by wiedzieć, że to niekwestionowana ikona mody.

Górniak w fenomenalny sposób łączy ze sobą elegancję i dziewczęcą subtelność. Gwiazda uwielbia krótkie sukienki i błyszczące dodatki, ale potrafi je stonować za pomocą odpowiednio skompletowanego zestawu. Tym razem paparazzi przyłapali ją w kapitalnej tunice z uroczymi uszami na kapturze. Nadmierną słodycz przełamały seksowne kozaki w odcieniu pudrowego różu. Subtelne kolory podbiła ciemna torba w złote kwiaty. Spinała stylizację w całość, jednocześnie ożywiając ją w wyraźny sposób. Okulary przeciwsłoneczne i kaskada zadbanych włosów w naturalnym nieładzie, swobodnie rozpuszczonych na ramionach, dopełniały dzieła. Nawet J.Lo, która ubiera się na podobną modłę, nie prezentowała się nigdy tak świetnie w podobnej stylizacji.

Lubicie Edytę w takim wydaniu?

Zobacz: Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz są parą?! Tylko u nas oficjalny komentarz managera gwiazdy!

Zobacz: Edyta Górniak mieszka w Warszawie, ale wkrótce się to zmieni! Strefa komfortu diwy została mocno naruszona

Zobacz: Allan Krupa pali papierosy! Wyprowadzona z równowagi Edyta Górniak postawiła synowi restrykcyjne ultimatum!


Czy lubisz Edytę Górniak?

×