Zdjęcia paparazzi: Edyta Górniak zakasowała Jennifer Lopez! Wystarczyło, że do swojej miniówki włożyła te ultra seksowne buty!

Edyta Górniak na spacerze. Zdjęcia paparazzi

Edyta Górniak na spacerze. Zdjęcia paparazzi

Edyta Górniak przyłapana przez paparazzi na mieście w bardzo modnej stylizacji. Diwa odsłoniła zgrabne nogi w kusej mini, ale hitem były seksowne różowe kozaki za kolano, obok których nie sposób było przejść obojętnie. Na ulicy zrobiła prawdziwą furorę. Zobaczcie zdjęcia

O tym, że Edyta Górniak jest jedną z najbarwniejszych artystek na polskiej scenie muzycznej nie trzeba przekonywać nikogo. Diwa jest nie tylko niesamowicie utalentowana, ale jest także urodzoną osobistością medialną. Na salonach czuje się jak ryba w wodzie, ma doskonały kontakt z fanami i nie zapomina o swoim statusie społecznym nawet w codziennych sytuacjach. Na scenie jej perfekcyjny wygląd dyktowany jest pewnego rodzaju blichtrem i poczuciem obowiązku wobec pełnionego zawodu – nie oznacza to jednak, że poza sceną nie prezentuje się równie fantastycznie. Wyczucie stylu i doskonały gust Górniak znane są doskonale wszystkim fanom. Wystarczy spojrzeć na jej ostatnią stylizację by wiedzieć, że to niekwestionowana ikona mody.

Górniak w fenomenalny sposób łączy ze sobą elegancję i dziewczęcą subtelność. Gwiazda uwielbia krótkie sukienki i błyszczące dodatki, ale potrafi je stonować za pomocą odpowiednio skompletowanego zestawu. Tym razem paparazzi przyłapali ją w kapitalnej tunice z uroczymi uszami na kapturze. Nadmierną słodycz przełamały seksowne kozaki w odcieniu pudrowego różu. Subtelne kolory podbiła ciemna torba w złote kwiaty. Spinała stylizację w całość, jednocześnie ożywiając ją w wyraźny sposób. Okulary przeciwsłoneczne i kaskada zadbanych włosów w naturalnym nieładzie, swobodnie rozpuszczonych na ramionach, dopełniały dzieła. Nawet J.Lo, która ubiera się na podobną modłę, nie prezentowała się nigdy tak świetnie w podobnej stylizacji.

Lubicie Edytę w takim wydaniu?

Zobacz: Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz są parą?! Tylko u nas oficjalny komentarz managera gwiazdy!

Zobacz: Edyta Górniak mieszka w Warszawie, ale wkrótce się to zmieni! Strefa komfortu diwy została mocno naruszona

Zobacz: Allan Krupa pali papierosy! Wyprowadzona z równowagi Edyta Górniak postawiła synowi restrykcyjne ultimatum!


Edyta Górniak w seksownej stylizacji

Edyta Górniak w seksownej stylizacji

Edyta Górniak z dużymi kolczykami

Edyta Górniak z dużymi kolczykami

Edyta Górniak na spacerze w miniówce z cekinów

Edyta Górniak na spacerze w miniówce z cekinów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×