Bradley Cooper i Irina Shayk znowu razem! Zabrali córkę na świąteczne zakupy. 5-letnia Lea wyrasta na piękność. Paparazzi mieli co fotografować

Bradley Cooper i Irina Shayk

Bradley Cooper i Irina Shayk

Bradley Cooper i Irina Shayk dali sobie drugą szansę. Po zdjęciach paparazzi nie można mieć już żadnych wątpliwości. Para wybrała się na wspólne świąteczne zakupy z córeczką. Lea to śliczna 5-latka!

Irina Shayk to jedna z najbardziej znanych modelek na świecie. Może pochwalić się nie tylko zjawiskową urodą, ale i bogatym portfolio.Na swoim koncie ma współpracę z największymi domami mody i znanymi markami z całego świata. Nic dziwnego, że była widywana u boku największych przystojniaków show-biznesu. Przez długi czas była związana z Cristiano Ronaldo. Z piłkarzem nie udało jej się stworzyć trwałej relacji, ale po ich rozstaniu długo nie była sama. Później serce modelki zdobył hollywoodzki amant, Bradley Cooper.

Z aktorem szybko zostali okrzyknięci najpiękniejszą parą Hollywood. Razem pojawiali się na branżowych imprezach, gdzie nie szczędzili sobie czułych gestów. Doczekali się też córeczki. Owocem ich miłości jest Lea De Seine. Już niedługo będzie ona świętowała swoje 6. urodziny. Po narodzinach dziewczynki wydawało się, że gwiazdy szybko sformalizują związek, na co liczyli ich fani.

Bradley Cooper i Irina Shayk z córką na świątecznych zakupach. Zdjęcia paparazzi

Bradley i Irina zaskoczyli fanów w momencie, gdy okazało się, że ich związek się rozpadł. Wszystko zbiegło się w czasie z promocją filmu Narodziny Gwiazdy, w której aktor zagrał główną rolę u boku Lady Gagi. Kolorowa prasa nieustannie donosiła, że gorące uczucie pojawiło się nie tylko w filmie, ale miłość z planu przeniosła się też do prawdziwego życia.

Rozgłos wokół tej produkcji, a także rzekomego romansu wokalistki i Bradleya sprawił, że jego związek z Iriną nie przetrwał. Para zgodnie dzieliła się opieką nad córeczką, ale od kilku miesięcy znowu zaczęli być widywani razem. To rozbudziło nadzieje w fanach, którzy czekali aż oficjalnie potwierdzą, że dali sobie kolejną szansę.

Po ostatnich zdjęciach paparazzi nie można mieć już wątpliwości. Aktor i modelka pojawili się razem z córeczką na świątecznych zakupach w okolicach domu gwiazdora Hollywood. Ich wspólne zdjęcia natychmiast obiegły media. Uwagę zwraca przede wszystkim mała Lea, która wyrasta na prawdziwą piękność.

Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii, tam też możecie zobaczyć, jak wyrosła córka pary, która ma piękne długie blond włosy. Cieszycie się z tego, że znowu są razem?


Irina Shayk i Bradley Cooper z córką na świątecznych zakupach

Irina Shayk i Bradley Cooper z córką na świątecznych zakupach

Irina Shayk i Bradley Cooper z córką na świątecznych zakupach

Irina Shayk i Bradley Cooper z córką na świątecznych zakupach

Irina Shayk i Bradley Cooper z córką na świątecznych zakupach

Irina Shayk i Bradley Cooper z córką na świątecznych zakupach

Komentarze

  • Gość ala pisze:

    irina widać szczęśliwa ,ale on sie zmienił jakiś taki nadęty

  • Anusia pisze:

    Byla wpadka, ale jest dziecko, fajne i kochane przez oboje rodzicow, wiec madrzy byli kochankowie dogaduja sie dla jej dobra!

  • Gośćbebe pisze:

    Oni wogóle do siebie nie pasują.Lepiej prezentował się z Lady Gagą.Irina,nadęty bufon.On w tej czapeczce wygląda jak chłoptaś,bardzo zaniedbał się od czasu,gdy grał w filmie z Lady Gagą.Między nimi było widoczne uczucie a dlaczego oddalili się po filmie?, nie wiadomo.Wydaje mi się,że z Iriną jest dla córeczki

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×