NewsyBradley Cooper i Irina Shayk wrócą do siebie? Zdecydowali się na przełomowy krok

Bradley Cooper i Irina Shayk wrócą do siebie? Zdecydowali się na przełomowy krok

Bradley Cooper i Irina Shayk
Bradley Cooper i Irina Shayk
Zuza Maciejewska

16.03.2020 14:20, aktual.: 16.03.2020 14:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bradley Cooper i Irina Shayk przed laty tworzyli duet niemal idealny. Zachwycali na branżowych imprezach, na których nie szczędzili sobie czułości, a także w domowym zaciszu, gdzie skupiali się na swojej córeczce, Lei. Ich idealne życie kilka miesięcy temu runęło jak domek z kart.

Do mediów zaczęły docierać informacje o ich rozstaniu. Chociaż sami zainteresowani ich nie komentowali, dowodem na to, że ich rozstanie stało się faktem, było zachowanie modelki, która spakowała walizki i wyprowadziła się z ich wspólnej willi.

Bradley Cooper i Irina Shayk — jakie relacje ich łączą?

Kilkanaście miesięcy później ujawniono, że Bradley i Irina zdecydowali się na przełomowy krok, pogodzili się i utrzymują koleżeńskie relacje. Wszystko przez fakt, że wspólnie wychowują córkę i starają się dzielić obowiązkami rodzicielskimi. Dobro dziewczynki jest dla nich priorytetem. Jak podaje Hollywood Life, Bradley w pełni dostosowuje się do byłej partnerki:

Nie ma tu miejsca na ego, stawia potrzeby swojej córki na pierwszym miejscu i na szczęście Irina robi to samo, dlatego wszystko tak dobrze funkcjonuje — zdradza osoba z otoczenia pary w Hollywood Life.
Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą
Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą

Rodzice dziewczynki zamieszkali w Nowym Jorku, co pozwala im łatwiej znajdować czas dla dziecka. Kiedy każde z nich ma służbowe zobowiązania, próbują znaleźć kompromis. To nie koniec. Podobno Cooper jest tak skoncentrowany na córeczce, że zdarza mu się odmawiać propozycji, które wymagałyby dalszej podróży:

Dokłada wszelkich starań, żeby przyjmować projekty, które nie są realizowane zbyt daleko od Nowego Jorku - aby mógł być na miejscu i dzielić się opieką, jest temu bardzo oddany. Jest taki opiekuńczy, gdyby to od niego zależało, nie rozstawałby się z nią. Bardzo poświęca się Lei, to naprawdę urocze widzieć, jak bardzo uwielbia być tatą - twierdzi źródło Hollywood Life.

Trzeba przyznać, że taka relacja to skarb.

Bradley Cooper, Irina Shayk, Gloria Campano
Bradley Cooper, Irina Shayk, Gloria Campano
Gloria Campano, Bradley Cooper i Irina Shayk – Oscary 2019
Gloria Campano, Bradley Cooper i Irina Shayk – Oscary 2019
Bradley Cooper i Irina Shayk - Złote Globy 2019
Bradley Cooper i Irina Shayk - Złote Globy 2019
Irina Shayk i Bradley Cooper razem po rozstaniu
Irina Shayk i Bradley Cooper razem po rozstaniu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także