A więc to tak Kate i William zrazili Meghan do reszty rodziny. Coraz jaśniejsze są powody Megxitu

Kate William Harry Meghan

Kate William Harry Meghan

Już 11 sierpnia będzie miała premierę książka opisująca odejście Meghan i Harrego z rodziny królewskiej. Publikacja bardzo uderza w Kate i Williama. Czy to oni byli powodem, dla którego Harry i Meghan wyjechali z Wielkiej Brytanii?

Od samego początku gdy Meghan Markle pojawiła się w rodzinie królewskiej, wzbudzała sporo kontrowersji. Żona Harrego nie została ulubienicą prasy, ani rodziny królewskiej. To w jej osobie upatrywano, tej złej, która namówiła księcia do odejścia z dworu i wyprowadzki z Wielkiej Brytanii. Niemal codziennie tabloidy publikowały nowe, sensacyjne informacje na jej temat. Przypisywano jej łamanie etykiety, sterowanie Harrym, a nawet liczne zdrady.

Młodzi małżonkowie mieli dosyć całego zamieszania i podjęli decyzję o odejściu z rodziny królewskiej. Z końcem marca zabrali swojego syna Archiego i razem z chłopcem wyprowadzili się do Los Angeles. Książę i księżna Sussexu mieli nadzieję, że ich przeprowadzka i usunięcie się w cień spowoduje, że plotki na ich temat ucichną.

Niestety, to wszystko spowodowało wręcz odwrotny skutek. Ich odejście z rodziny królewskiej spowodowało, że pojawiła się kolejna lawina spekulacji na temat ich decyzji. 11 sierpnia będzie miała premiera książka Finding Freedom, która opowiada o odejściu książąt Sussexu z rodziny królewskiej. Z premiery tej publikacji na pewno nie będą zadowoleni księżna Kate i książę William.

Nowa książka o Meghan i Harrym uderza w Kate i Williama

Lady Colin Campbell, znawczyni królewskiego dworu, powiedziała magazynowi OK!, że nikt nie jest bardziej dotknięty potępiającymi twierdzeniami książki niż książęta Cambridge. Ta wybuchowa publikacja, napisana przez dziennikarzy – Omida Scobiego i Carolyn Durand, ma być wymierzona w księcia Williama i jego żonę. Brata Harry’ego określa „snobem” i sugeruje, że Kate była bardzo oschła dla Meghan Markle.

W książce pojawia się szczegółowy opis tego, jak książę William miał dyscyplinować brata. Miał zwracać mu uwagę na związek z Meghan, a także nazywać ją „tą dziewczyną”, co Harry odczytał jako snobizm z jego strony.

Nie myśl, że musisz się spieszyć. Poświęć tyle czasu, ile potrzebujesz, aby poznać tę dziewczynę – miał mówić William.

Jeden z fragmentów mówi, że Kate i Meghan miały problem z nawiązaniem kontaktu podczas pierwszego spotkania. Ich poprawna, ale odległa relacja była widoczna, gdy para pojawiała się obok siebie podczas publicznych wystąpień. Chociaż nie raz podczas uroczystości, na których byli obydwaj bracia, ich żony siedziały obok siebie, to miały nie zamienić ze sobą ani słowa.

Meghan nie mogła zaakceptować oschłości Kate.

Dziennikarze, którzy są autorami Finding Freedom, powołują się na ponad 100 źródeł z otoczenia królewskiego dworu, które potwierdzają rosnącą niechęć między braćmi oraz ich żonami.


Księżna Kate, książę William, Meghan Markle, książę Harry

Księżna Kate, książę William, Meghan Markle, książę Harry

Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate i książę William na mszy w Westminster Abbey

Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate i książę William na mszy w Westminster Abbey

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×