Anty-LGBT Zofia Klepacka zareagowała na medal Katarzyny Zillmann. Krótkim komentarzem pokazała, co o niej myśli

Zofia Klepacka

Zofia Klepacka

Zofia Klepacka zareagowała na medal Katarzyny Zillmann. Opublikowała wpis na Facebooku, którym pokazała, co o nim myśli. Internauci nie pozostawili tego bez reakcji.

Zofia Klepacka to utytułowana windsurferka. Na swoim koncie zapisała sporo osiągnięć. Jest m.in. mistrzynią i wicemistrzynią świata w olimpijskiej klasie RS:X, a także brązową medalistką XXX letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

Jakiś czas temu o sportsmence zrobiło się głośno za sprawą jej poglądów. Klepacka nie kryje się z tym, że jest osobą wierzącą w Boga. Wielokrotnie atakowała środowiska LGBT. Przez to wdała się w konflikt z Kingą Rusin. Dziennikarka wykrzyczała medalistce w twarz, że powinno być jej wstyd, że nie toleruje osób o odmiennej orientacji i przez to promuje wobec nich nienawiść. Między paniami rozegrała się publiczna dyskusja, której świadkami było mnóstwo osób w Polsce.

Zofia Klepacka komentuje medal Katarzyny Zillmann

Niedawno szerokim echem w mediach odbiło się zachowanie innej sportsmenki, wioślarki, Katarzyny Zillmann. To ona, a także Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak, wywalczyły srebrny medal podczas trwających Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Gdy ich wygrana stała się faktem, Kasia postanowiła publicznie podziękować swojej partnerce za wsparcie.

Na medal Katarzyny postanowiła zareagować Zofia Klepacka. Opublikowała zdjęcie z Zillmann, na którym pozowały z uśmiechami na twarzy. Pokusiła się o krótki opis, w którym podkreśliła, że sport powinien łączyć, a nie dzielić:

Sport ponad wszystko! Brawo Kasia i cała załoga za srebro dla Polski.

Internauci apelują do pań o to, by przez odmienne światopoglądy nie dały się podzielić:

 • Brawa dla obu pań nie dajcie się podzielić.
 • Dokładnie tak! Sport łączy! Nie dajcie się podzielić! Brawo Dziewczyny!
 • Brawo dziewczyny. Wielkie brawa dla Kasi za medal. Sport jest piękny i zawsze łączył ludzi.
 • Zosia po raz kolejny udowadnia, że ma klasę. Nie walczy z ludźmi, lecz o ludzi.
 • Brawo! Obie Panie na medal!! A sfrustrowane miernoty pokroju Jagny niech się nadal trują jadem, który same wytwarzają. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

My również trzymamy kciuki za sportowe sukcesy pań.


Zofia Klepacka i Katarzyna Zillmann

Zofia Klepacka i Katarzyna Zillmann

Katarzyna Zillmann

Katarzyna Zillmann

Katarzyna Zillmann

Katarzyna Zillmann

Komentarze

 • Gość pisze:

  Taki lajf uczcie się maź dzieci dom sport nawet git balbina z pragi powinna umiec się zachować jak człowiek a nie jakiś burak ź wsiowa jak polaczkowe zmywaki sport to sport a źyćie to źycie kazdy źyje jak chce i to tyle

 • Adrian pisze:

  Piękna kobieta, mega sexy

 • Gość pisze:

  a może niech zrobią jak uważają?

 • Gość pisze:

  Przecież ta Ziliman wygląda jak facet więc już nic mnie nie jest w stanie zdziwić. Takie osoby może powinny po prostu zmienić płeć .

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×