WOŚP 2022. Na aukcję trafiły kompletnie zniszczone książki Blanki Lipińskiej. Sprzedały się za niezłą sumkę

Blanka Lipińska i Jurek Owsiak

Blanka Lipińska i Jurek Owsiak

Na aukcjach WOŚP pojawiła się nietypowa licytacja. Ktoś wystawił porwane książki Blanki Lipińskiej. Zestaw osiągnął naprawdę sporą sumę!

Wczoraj odbył się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W warszawskim sztabie akcji pojawił się szereg gwiazd. Wśród nich można wyszczególnić m.in. Ewę ChodakowskąJulię KamińskąSzymona Majewskiego, Janusza Gajosa, Artura BarcisiaAgatę MłynarskąMarcina GortataMarię Sadowską Igora Herbuta.

Działalność WOŚP wsparło naprawdę wiele osób. Część z nich oddała własne przedmioty na charytatywne aukcje. Na koncie WOŚP na Allegro pojawiła się m.in. licytacja książek autorstwa Blanki Lipińskiej. Zestaw zawierał: 365 dni, Ten dzień i Kolejne 365 dni. Tajemniczy darczyńca jednak nie wystawił bestsellerów w stanie „surowym”, ale najpierw „poprawił” je po swojemu.

WOŚP 2022. Za ile sprzedano pocięte książki Blanki Lipińskiej?

Wszystkie trzy książki zostały pocięte w ten sposób, że ustawione obok siebie, tworzyły napis „SEX”, co zapewne odnosi się do ich erotycznej i krytykowanej przez wiele osób treści. Autor nietypowego dzieła nie wyjaśnił jednak swoich motywów. Aukcji nadano tytuł: Co autor miał na myśli? W licytacji wzięło udział 10 osób i w końcu sprzedano produkt za 185 złotych. To dość sporo, zważywszy na to, że książki zupełnie nie nadają się do czytania. Ale kto wie, być może zwycięzca licytacji oprawi dzieło w ramkę i powiesi je na ścianie jak trofeum?

Za ile wylicytowano zestaw książek Blanki Lipińskiej?

Wspomniany zestaw nie był ostatnią aukcją. Inne przedmioty można licytować aż do 14 lutego tego roku. Propozycje przedstawione przez darczyńców zobaczycie TUTAJ.

Nad czym teraz pracuje Blanka Lipińska?

Blanka Lipińska nie spoczęła na laurach. Przed kilkoma dniami skończyła scenariusz nowego filmu, który opowiada o historii związku pisarki i rockmana. Przekazała na Instastories:

Skończyłam w samolocie, lecąc tu. Myślę, że jest duża szansa, że w tym roku wejdziemy na plan, żebyście mogli delektować się ostrą historią gitarzysty i pisarki.

Chwilę później, gdy fani zapytali, czy inspirowała się swoim związkiem z Baronem, ta odpisała im:

Jak już mówiłam, inspirację czerpię ze swojego życia.

Wydaje się, że ta produkcja może wzbudzić spore kontrowersje! Czekacie na ten film? Myślicie, że osiągnie on sukces na miarę ekranizacji 365 dni?


Porwane książki Blanki Lipińskiej na aukcji WOŚP

Porwane książki Blanki Lipińskiej na aukcji WOŚP

Porwane książki Blanki Lipińskiej na aukcji WOŚP

Porwane książki Blanki Lipińskiej na aukcji WOŚP

Blanka Lipińska pokazała biust

Blanka Lipińska pokazała biust

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live tylko 200zeta to te fotki sa warte mln ha ha a gdzie serduszka pani karoliny niedługo lato i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×