Blanka Lipińska wspomina relację z Baronem: „Trochę zdjęłam gacie i ciężko było potem te gacie naciągnąć”. Dlaczego nie złożyła mu życzeń na urodziny?

Blanka Lipińska o relacji z Baronem

Blanka Lipińska o relacji z Baronem

Blanka Lipińska wspomina związek z Baronem. Czego nauczyła ją ta relacja i dlaczego nie złożyła mu życzeń na 38. urodziny?

Związkiem Blanki Lipińskiej i Barona przez kilka tygodni żyły media w całym kraju. Para długo ukrywała swoją relację. Dopiero gdy spekulacje przybrały na sile, zdecydowali się ją upublicznić. „Niech internet płonie” – napisali w pierwszym poście pod wspólnym zdjęciem. Wszystko poszło po ich myśli. Każda kolejna wspólna fotka rozpalała internetowe dyskusje do czerwoności. Tym większe było zdziwienie, gdy Lipińska po ośmiu miesiącach ogłosiła rozstanie.

Decyzję o zakończeniu relacji Blanka podjęła przed wylotem na wakacje do Egiptu, na które miał z nią lecieć Baron. Mężczyzna nie stawił się na odprawie. Autorka erotyków poleciała sama. Jak zapewniała – bawiła się świetnie i jest bardzo szczęśliwa. Po powrocie zdradziła, że jej relacja z eks partnerem jest poprawna, a w jej poprzednim mieszkaniu jedną ze ścian zdobił jego portret, do którego pozował bez koszulki.

Blanka Lipińska o relacji z Baronem. Dlaczego nie złożyła mu życzeń?

Dzisiaj Blanka nie ukrywa, że nie wyeksponowałaby swojego związku tak bardzo, jak to miało miejsce rok temu. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post wytłumaczyła dlaczego:

Show-biznes mnie przerósł. Myślę, że nikt nie jest przygotowany na to, co tam jest. Wszystkim nam się wydaje, że wiemy, jak to będzie. Ale zwłaszcza w przypadku związków medialnych to jest bardzo trudne. Nie przypuszczałam, że kiedykolwiek w życiu mnie coś przerośnie. Też wyciągnęłam z tego bardzo dużą lekcję i właśniepo to to było – żebym wyciągnęła wnioski.

Blanka nie ukrywa, że nie spodziewała się takiego obrotu sprawy, jeśli chodzi o jej medialny związek z Baronem:

Mnie się wydawało, że wszystko odbędzie się na moich zasadach. A tu nie bardzo. Trochę zdjęłam gacie i ciężko było potem te gacie naciągnąć. Ale z perspektywy czasu powiem, że to była dobra lekcja. Wtedy trochę przelicytowała.

Pisarka nie złożyła w tym roku Baronowi urodzinowych życzeń z prostego powodu:

Nie. Ale to dlatego, że szczerze – zapomniałam.

Jakie zdanie w temacie związku Sandry i Barona ma Blanka?

Jest mi to kompletnie obojętne. Ich życie, ich sprawa, ich temat. My się rozstaliśmy i teraz Alek sobie układa życie, a ja mu kibicuje. Zresztą ja zawsze wszystkim kibicuję, bo uważam, że ludzie powinni być szczęśliwi.

Cała rozmowa poniżej.


Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×