5 najdroższych aukcji WOŚP. Jeszcze trwają, a już łącznie są warte prawie 600 tys. zł. Polacy ostro licytują!

5 najpopularniejszych aukcji WOŚP na Allegro

5 najpopularniejszych aukcji WOŚP na Allegro

Najdroższe aukcje na WOŚP w 2022 roku. Które cieszą się największym powodzeniem? Co najchętniej licytują Polacy? Najdroższa przekroczyła 166 tys. złotych.

W ostatnią niedzielę stycznia odbył się 30. finał WOŚP. Tradycyjnie działalność Jurka Owsiaka wsparła plejada gwiazd, które przekazały na licytacje na Allegro to, co miały najcenniejsze. Od kilku godzin głośno jest o aukcji Anny Muchy. Aktorka oddała zdjęcie, które według standardów Instagrama przekracza granice dobrego smaku. Fotografia została dwukrotnie usunięta z profilu gwiazdy. Tylko tutaj zobaczysz ją bez cenzury.

Licytacja zdjęcia trwa, a my sprawdzamy, które aukcje gwiazd cieszą się największą popularnością. Oto pięć topowych ofert (zaznaczamy, że wszystkie są wciąż aktywne!), dzięki którym już teraz wiadomo, że konto WOŚP zasili co najmniej 600 tysięcy złotych.

WOŚP 2022. Pięć najpopularniejszych aukcji

31 stycznia o godzinie 15.22 zakończy się licytacja piątego najdroższego przedmiotu, czyli hulajnogi elektrycznej od Donalda Tuska. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej przekazał pojazd, którym poruszał się po mieście tuż po odebraniu mu prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 50 km/h. Entuzjastów przedmiotu nie brakuje – 69 osób złożyło swoją ofertę, z czego najwyższa w chwili pisania tekstu wynosi 99 900 złotych. Licytuj tutaj.

Donald Tusk – aukcja dla WOŚP

Donald Tusk – aukcja dla WOŚP

Czwartą najbardziej obleganą aukcją jest odrestaurowany, słynny czerwony maluch (fiat 126p) z 1998 roku wystawiony przez Radio ZET. Cenę podbiło 30 osób i przekroczyła już próg 100 tysięcy złotych. Licytacja swój finał będzie miała 31 stycznia o godzinie 16.00. Licytuj tutaj.

Czerwony maluch Radia ZET na aukcji WOŚP

Czerwony maluch Radia ZET na aukcji WOŚP

Ponad 50 osób walczy o dwuosobowe zaproszenie do letniej rezydencji MarcinaGortata. Koszykarz w ramach WOŚP przekazał na licytację wakacje w swojej luksusowej posiadłości w Orlando na Florydzie w USA. Zwycięzcy aukcji będą mieli możliwość spotkania i wspólnej kolacji ze sportowcem, a także obejrzą z pierwszych rzędów mecz NBA Orlando Magic – pierwszej drużyny Gortata. Cena? 100 099 złotych. Koniec licytacji – 1 lutego, godzina 19.03. Licytuj tutaj.

Marcin Gortat – aukcja dla WOŚP

Marcin Gortat – aukcja dla WOŚP

Drugie miejsce w rankingu najpopularniejszych aukcji WOŚP zajmuje Kuba Wojewódzki. Dziennikarz co roku włącza się w pomoc fundacji Jurka Owsiaka, i co roku zaskakuje kreatywnością. Tym razem na rzecz Orkiestry oddał dwie kultowe sofy ze swojego talk-show. Kanapy, na których siedziała śmietanka show-biznesu, można dostać za ponad 100 199 złotych – taką kwotę wygenerowało 47 licytujących. Z pewnością jeszcze ona wzrośnie, bo oferta wygaśnie dopiero za dwa tygodnie, tj. 14 lutego o godzinie 13.38. Licytuj tutaj.

Kuba Wojewódzki – aukcja na WOŚP 2022

Kuba Wojewódzki – aukcja na WOŚP 2022

Aukcja WOŚP na Allegro, która cieszy się największą popularnością – podobnie jak w poprzednich latach – należy do Omeny Mensah i jej męża, Rafała Brzoski. Para zdobyła się na godny podziwu gest. Zwycięzca licytacji, która zakończy się 1 lutego o godzinie 17.30, weźmie udział w przygodzie życia, jaką jest luksusowy weekend dla pary we Włoszech lub Francji. Gospodarze zapewniają, że wyjazd będzie obfitował w wyjątkowe doznania wzrokowe i smakowe. Za taką przyjemność na ten moment trzeba zapłacić minimum 166 100 złotych. Licytuj tutaj.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska – aukcja na WOŚP

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska – aukcja na WOŚP

Jakie aukcje WOŚP cieszą się równie sporym powodzeniem? Polacy ostro licytują m.in. spacer z profesorem Marcinem Matczakiem, czyli ojcem Maty (ponad 50 tys. zł), spotkanie z Radosławem Sikorskim (ponad 50 tys. zł), mowę ślubną Szymona Majewskiego i Joanny Kołaczkowskiej (ponad 40 tys. zł), Bursztynowego Słowika od Agnieszki Chylińskiej (ponad 40 tys. zł), wspólny wykon z Dawidem Kwiatkowskim (ponad 40 tys. zł), korki ze słynnej przewrotki Robeta Lewandowskiego (prawie 40 tys. zł) i koncert życzeń Dawida Podsiadło (ponad 35 tys. zł).

Do 30 stycznia zebrano łącznie 29 416 591 złotych na 326938 aukcjach WOŚP na Allegro.


Komentarze

  • Gość pisze:

    Spoko. żadna z tych aukcji mnie nie przekonuje ale liczy się gest

  • Gość pisze:

    Taki live najwaźniejsze są przelewy jak będzie głodny to przyjdzie 14 lutego a jak nie to wyjeb..ne na kanapie miss lutego 2000 niestety akurat wypad do źabki prawie robi róźnice ale najwaźniejsza reklama butów skocźków i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×