Kontrowersyjna aukcja Anny Muchy na WOŚP. Już dwukrotnie usunięto zdjęcie przedmiotu! Mamy je w oryginalne

Anna Mucha, Jurek Owsiak

Anna Mucha, Jurek Owsiak

Co Anna Mucha oddała na WOŚP? Zdjęcie aktorki wzbudziło masę kontrowersji. Instagram już dwukrotnie je usunął, ale internauci ostro licytują. Oj, jest na czym zawiesić oko.

30 stycznia w całej Polsce odbywa się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku fundację Jurka Owsiaka wspierają gwiazdy. Na Allegro roi się od aukcji, w których znani ze szklanego ekranu oferują najróżniejsze atrakcje. Jedni zapraszają na kolacje, inni organizują wspólne wakacje, albo po prostu przekazują osobiste pamiątki. Do tego ostatniego grona zalicza się Anna Mucha.

Aktorka już nie raz i nie dwa udowodniła, że kreatywność to jej drugie imię. Gwiazda co rusz zaskakuje pomysłami, promując najróżniejsze projekty. Jak nikt inny potrafi zwrócić uwagę widza na swoją twórczość. Nie inaczej jest w przypadku Orkiestry.

Co Anna Mucha oddała na WOŚP? Zdjęcie usunął Instagram

Anna Mucha na WOŚP oddała coś bardzo intymnego – zdjęcie, na którym dumnie eksponuje swoje piękne ciało. Gwiazda w wyzwolonej pozie, ubrana jedynie w różowy sweter i szpilki, pręży się na krześle. Całą uwagę kradną jej pośladki ściskane przez roznegliżowanego mężczyznę o atletycznej sylwetce.

Fotografia wygląda jak kadr z sesji dla Playboya, choć w rzeczywistości jest zdjęciem z planu 4. części Kogla mogla, która w styczniu trafiła do kin.

Uwaga! możesz mieć TO zdjęcie u siebie! Możesz mieć najgorętszy obrazek z Instagrama! Coś, czego nawet amerykańskie serwery nie udźwignęły ! bezpruderyjne! nagabujące, wwiercające się w umysły niewinnych, namawiające i świadczące o aktywności seksualnej bohaterki – zdjęcie do wylicytowania – napisała Mucha.

Co ciekawe zdjęcie Anny Muchy na WOŚP już dwukrotnie zostało usunięte przez Instagram ze względu na zbyt odważne ujęcie. Gwiazda wspomniała o tym w swoim wpisie:

To co się dzieje wokół tego zdjęcia jest niebywałe ! dwukrotnie usunięte !!! przez @instagram wobec zgłoszeń trollów!

Na Instastory w swoim stylu zażartowała z całej sytuacji:

Luz. Śpieszę uspokoić, że moja aktywność seksualna spadnie około siedemdziesiątki. Także już za niecałe 50 lat.

Posiadająca ogromny dystans do siebie Mucha zażartowała, że zwycięzca aukcji dostanie w gratisie latarkę, by zwłaszcza w nocy mógł podziwiać jej apetyczne kształty.

Zainteresowanych fotografią odsyłamy na oficjalną stronę, gdzie trwa licytacja. Wystarczy kliknąć tutaj.

Poniżej jeszcze jedno zdjęcie z „wwiercającej się w umysły” sesji. Które lepsze?


Anna Mucha dla WOŚP

Anna Mucha dla WOŚP

Anna Mucha dla WOŚP

Anna Mucha dla WOŚP

Anna Mucha komentuje usunięcie zdjęć z Instagrama

Anna Mucha komentuje usunięcie zdjęć z Instagrama

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×