Blanka Lipińska ma problemy z cerą. Upubliczniła zdjęcia, które mogą szokować. Niewiele gwiazd pokazałoby się w takim stanie

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska ma problemy ze skórą. Pokazała w sieci, co dzieje się z jej twarzą, gdy nie stosuje odpowiednich preparatów. Nie wygląda to dobrze.

Blanki Lipińskiej chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jej bestseller, 365 dni, został przeniesiony na ekrany, stając się hitem Netflixa. Przed kilkoma dniami autorka skończyła prace nad scenariuszem filmowym. Opowiada on historię relacji pisarki i rockmana. Nie trudno domyślić się, że mogą w nim być wątki autobiograficzne, bo Blanka była przecież w związku z Baronem.

Skończyłam w samolocie, lecąc tu. Myślę, że jest duża szansa, że w tym roku wejdziemy na plan, żebyście mogli delektować się ostrą historią gitarzysty i pisarki – przekazała na Instastories.

Chwilę później, gdy fani wprost zapytali, czy inspirowała się wspomnianym już związkiem, ta odpisała im:

Jak już mówiłam, inspirację czerpię ze swojego życia.

Cóż, wychodzi na to, że już wkrótce możemy dowiedzieć się wielu pikantnych szczegółów dotyczących ich niedawnego romansu. Póki co, Blanka nie musi się jednak martwić produkcją filmu. Podczas pobytu w Meksyku ma za to inny problem – walczy z gęstym i mocnym trądzikiem, który pojawia się w okolicach jej twarzy i brody.

Blanka Lipińska walczy z trądzikiem. Jak wygląda jej skóra?

Blanka nagrała na Instastories serię filmików. Opowiedziała w nich o kłopotach z cerą. Jak wyjawiła, z trądzikiem radzi sobie poprzez picie, polecanego przez siebie kolagenu.

Mam ostatnią butelkę  – relacjonowała ze słonecznego Meksyku. – Jak zrobiłam sobie przerwę. Trzy dni go nie piłam i od razu mnie wysypało.

Żeby nie pozostać gołosłowną, dodała zdjęcie, na którym widać jej skórę w chwili, gdy zrobiła sobie przerwę od preparatu, a które zobaczycie poniżej.

Blanka Lipińska ma problemy ze skórą

Na szczęście, powtórnie skorzystała z preparatu, co pozwoliło  przywrócić jej skórę do pierwotnego stanu. Pisarka stwierdziła też, że będzie musiała brać ten środek do końca życia. Powód? Inne metody walki z trądzikiem są w jej przypadku nieskuteczne.

Kiedyś wzięłam retinoidy, które mnie wyleczyły. To było 12 lat temu. I po trzech latach miałam nawrót. Lekarze kazali mi znowu zrobić terapię retinoidami, ale ja nie chciałam, więc wyglądałam, jak wyglądałam, tu pod brodą, przez wiele lat. Dopiero kolagen sprawił, że już tak nie wyglądam – podsumowała.

A wy macie jakieś sprawdzone sposoby na walkę z problemami dermatologicznymi?


Blanka Lipińska ma problemy ze skórą

Blanka Lipińska ma problemy ze skórą

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska pokazuje, ile ma butów

Blanka Lipińska pokazuje, ile ma butów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×