Szukaj

Twiggy – mega ikona mody pokazała się po latach! Tak teraz wygląda modelka wszech czasów!

Twiggy obecnie

Twiggy obecnie

Twiggy dostała Order Imperium Brytyjskiego

Lesley Lawson, znana jako Twiggy, odebrała Order Imperium Brytyjskiego i tytuł „damy”. Legendarna brytyjska modelka i aktorka od dawna nie pokazuje się na salonach. Jak zmieniła się po latach? Jak wygląda obecnie? Zobaczcie zdjęcia!

Choć lata świetności jej kariery już dawno minęły, Lesley Lawson, znana jako Twiggy, wciąż cieszy się ogromną popularnością. Brytyjska ikona kina i wybiegów uchodziła za skończoną piękność gdy rozpoczynała karierę. Fani starego kina mogą kojarzyć ją z takich produkcji jak Blues BrothersW czy Pigmalion. Była również pierwszą osobą, która użyczyła swojego wizerunku lalce Barbie. Aktorka pracowała także jako supermodelka, co świetnie widać. Nawet w wieku 69 lat prezentuje się jak milion dolarów.

W ostatnich latach unika salonów, ale niedawno pojawiła się w Londynie i to z bardzo ważnego powodu. Odwiedziła Pałac Buckingham na specjalne zaproszenie rodziny królewskiej. W luksusowych wnętrzach siedziby królowej Elżbiety II, była supermodelka odebrała tytuł i Order Imperium Brytyjskiego, przyznawany wyjątkowym obywatelom za ich wkład w rozwój kultury, sztuki, sportu lub innych, istotnych dla kraju, dziedzin życia. Wraz z medalem zyskała również prawo do używania przedrostka „dame” przed swoim imieniem i nazwiskiem.

Trzeba przyznać, że czas obszedł się z nią bardzo łaskawie. Wciąż jest piękna, a sylwetki mogłyby jej pozazdrościć dużo młodsze koleżanki po fachu. W białym garniturze i eleganckim pudrowym toczku prezentowała się przepięknie.

Jak wam się podoba?

Eliza Trybała z „Warsaw Shore” zmieniła się nie do poznania! Po swojej metamorfozie jest śliczna jak Anna Wendzikowska!

Mandaryna świętuje 41 urodziny uroczym zdjęciem z dzieciństwa. Nic się nie zmieniła!

Agata Duda w przezroczystej sukience zaskoczyła swoich gości! Aż przecierali oczy z niedowierzania!


Twiggy obecnie (2019 rok)

Twiggy obecnie (2019 rok)

Twiggy obecnie (2019 rok)

Twiggy obecnie (2019 rok)

Twiggy w latach 60.

Twiggy w latach 60.

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×