Szukaj

Festiwal w Sopocie jak Eurowizja! Na „Top of the Top 2019” wystąpią zagraniczne gwiazdy. Polska obsada też z górnej półki!

Już w sierpniu TVN zorganizuje kolejną edycję Top of The Top Sopot Festival! Nad polskie morze zjedzie się plejada nie tylko naszych rodzimych gwiazd! Na scenie zaśpiewają między innymi uczestnicy tegorocznej Eurowizji! 

Festiwalowy okres trwa w najlepsze! Choć w Polsce odbyło się już kilka z nich, to nie koniec! TVN zostawił prawdziwą petardę dopiero na sam koniec! Już w sierpniu odbędzie się uwielbiany przez widzów Top of The Top Sopot Festival! Na scenie w Operze Leśnej zaśpiewają najznakomitsi artyści z naszego kraju i… goście specjalni. A tych będzie w tym roku cała masa!

Zeszłoroczna edycja koncertu została przyjęta przez Polaków bardzo dobrze. Przez kilka dni codziennie siadali przed telewizorami, by podziwiać swoich idoli. Na scenie zaprezentowali się m.in Natalia Szroeder, Margaret, Kasia Kowalska, czy James Arthur. Gościem specjalnym była Anastacia, która rozgrzała publiczność do czerwoności. Wszyscy zapamiętaliśmy także zapewne jubileuszowy koncert Bajmu, czy występ podczas  którego artyści oddali hołd Korze.

Po tak wysokiej poprzeczce postawionej sobie w zeszłym roku, TVN musiał stanąć na wysokości zadania i sprowadzić do Sopotu jeszcze więcej gwiazdy. Z harmonogramu jaki pojawił się właśnie w sieci wynika, że udało się.

Kto wystąpi na Top of the Top 2019?

W tym roku stacja zdecydowała się na aż cztery dni festiwalu. Pierwszego na scenie zaśpiewa gość specjalny: Bonnie Tyler, obchodząca w tym roku 50-lecie swojej kariery zawodowej. Widzowie z pewnością usłyszą jej legendarny przebój I need a hero!

Drugiego dnia podczas koncertów iDance i Top of The Top usłyszymy m.in. Edytę Górniak, Agnieszkę Chylińską, Ewę Farną, Michała Szpak czy Sylwię Grzeszczak (mamy nadzieję z zaokrąglonym brzuszkiem). Zagranicznymi gośćmi wieczoru będą uczestnicy tegorocznej Eurowizji: zwycięzca Duncan Laurence, Lake Malawi z Czech czy Luca Hanni ze Szwajcarii. Czy widzowie TVN-u będą wiedzieli z kim spędzają wieczór, zważając na fakt, że Eurowizję 2019 oglądało nieco ponad 1 milion widzów w TVP, a żadna z konkursowych piosenek nie zyskała w Polsce popularności?

Przedostatniego dnia sceną zawładną przeboje wolnej Polski. Wykonają je m.in Sławek Uniatowski, Patrycja Markowska, czy Maryla Rodowicz. Na sam koniec TVN wystawi armię najmłodszych artystów w koncercie Young Choice Awards. Wystąpią: Roksana Węgiel, Anika Dąbrowska Adamo Rudnik. To dopiero będzie muzyczna petarda!

Kim są wspomniane zagraniczne gwiazdy znane z Eurowizji? Poniżej odpowiedź:

Hołd dla Kory na festiwalu w Sopocie. Gwiazdy zrobiły coś znakomitego! [WIDEO]

Michał Szpak zrobił sobie makijaż i wygląda jak Edyta Górniak! Niesamowite podobieństwo!

Sylwia Grzeszczak i Liber przygotowują się do narodzin drugiego dziecka! 3,5-letnia Bogna będzie miała braciszka, czy siostrzyczkę?


Edyta Górniak - Sopot TOP Trendy 2012

Edyta Górniak - Sopot TOP Trendy 2012

Ewa Farna -Targi Beauty Forum 2018 

Ewa Farna -Targi Beauty Forum 2018 

Sylwia Grzeszczak – Opole 2019

Sylwia Grzeszczak – Opole 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×