Tomasz Karolak idzie śladami swoich show-biznesowych koleżanek? Aktor stał się fanatykiem odchudzania!

Tomasz Karolak chudnie w oczach

Tomasz Karolak jest coraz chudszy

Aktor, Tomasz Karolak postanowił wziąć się za swoją sylwetkę i zmienił nawyki żywieniowe. Bardzo szybko można było zobaczyć u gwiazdora pierwsze efekty. Do dziś artysta zrzucił już 20 kg, ale jak czytamy na łamach Faktu nie jest to koniec!

Podobno Karolak stał się fanatykiem odchudzania i tak jak wcześniej był uzależniony od niezdrowego jedzenia, tak teraz wpadł w obsesję tracenia kilogramów. Aktor dopiero co zakończył jedną dietę, a już rozpoczął kolejną, na której prawdopodobnie nie zakończy swojej przygody ze zdrowym stylem życia.

Tomek rozpoczął proces oczyszczania organizm. Podczas tego detoksu będzie spożywał tylko zmiksowane warzywa. Albo w formie płynnych soków, albo jako gęste zupy krem. Dania są dowożone pod drzwi jego domu – mówi informator na łamach Faktu.

Aktor traktuje swoją metamorfozę ambicjonalnie i nie przestanie dopóki nie osiągnie zamierzonego efektu. Mimo wszystko już teraz przemiana Tomasza Karolaka robi wrażenie.

Odchudzanie naprawę spodobało się Tomkowi. Podchodzi do tego niczym do zawodów sportowych, a których chce być najlepszy. Poza tym podoba się sobie w szczupłej wersji – stwierdził znajomy aktora.

Myślicie, że aktor pójdzie śladami swoich branżowych koleżanek i niedługo doczekamy się jego pierwszej publikacji o zdrowym stylu życia?

Barbara Kurdej-Szatan zamartwia się nawykami żywieniowymi córki? Znalazła idealne rozwiązanie tego problemu!

Boska Joanna Racewicz odpoczywa na bajecznych wakacjach. Taki wyjazd kosztuje fortunę!

Książki Karoliny Szostak to hit czy kit? Tabloid dotarł do wyników sprzedaży!

 


Tomasz Karolak z nową partnerką - Bal TVN 2017

Tomasz Karolak z nową partnerką - Bal TVN 2017

fot. AKPA

Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak - TVP, ramówka jesień 2017

Tomasz Karolak w Grecji

Tomasz Karolak w Grecji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×