NewsyTomasz Karolak zadecydował ws. "Tańca z gwiazdami". W tle straszna rodzinna tragedia

Tomasz Karolak zadecydował ws. "Tańca z gwiazdami". W tle straszna rodzinna tragedia

Tomasz Karolak (fot. AKPA)
Tomasz Karolak (fot. AKPA)
06.01.2024 13:32

Przed kilkoma dniami portal Świat Gwiazd podzielił się swoimi ustaleniami. Wynika z nich, że producenci "Tańca z gwiazdami" do udziału w kolejnej edycji zaprosili m.in. MaffashionDagmarę Kaźmierską oraz Tomasza Karolaka.

O Tomka starano się od lat. Jego stawka była jednak dla stacji zaporowa. Tym razem istnieje jednak duża szansa, że uda im się dogadać i umówić na kwotę satysfakcjonującą obydwie strony  – przekazało źródło serwisu plotkarskiego.

Internauci entuzjastycznie przyjęli spekulacje "ŚG", jednak czy rzeczywiście zobaczymy Tomka w programie? Odpowiedzi na to pytanie udzielił inny portal – Złota Scena.

Czy Tomasz Karolak przyjął zaproszenie do "TzG"?

Informator związany z "Tańca z Gwiazdami" przekazał redakcji, że Karolak odrzucił ofertę.

Uznał, że to nie jest właściwy czas na taniec – rozpoczął rozmówca Złotej Sceny. Niedawno zmarła Helenka, córka jego brata. To wystarczający powód, by nie przyjmować propozycji, chociaż rozmowy były na zaawansowanym etapie – dodał.

W środę 27 grudnia artysta, za pośrednictwem social mediów, przekazał tragiczną wieść. Jego ukochana bratanica zmarła. Dziewczynka trafiła do szpitala po pęknięciu tętniaka.

Święta w mojej rodzinie minęły w bólu i zadumie po utracie ukochanej osoby. Chciałem wam podziękować w imieniu mojej rodziny i rodziców Helenki za to wasze wsparcie i ogrom miłości, który wysyłaliście. Czuliśmy, że nie jesteśmy sami. Oni czuli, że nie są sami w tym bólu. (...) Helena stała się dla nas nauczycielem i stała się naszym aniołem. Dziękuję Wam bardzo i jeszcze raz po prostu Was pozdrawiam – zwrócił się Tomasz do fanów.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także