Szukaj

Przykre doniesienia nt. Meghan i Harry’ego obiegły media. Aż nie chce się wierzyć, zwłaszcza patrząc na scany dokumentów

Meghan Markle i książę Harry rozwodzą się?

Meghan Markle i książę Harry rozwodzą się?

Meghan i Harry mają poważny kryzys w małżeństwie. Niedawno zostali przyłapani na wielkiej awanturze w jednej z restauracji w Kalifornii. Zagraniczna prasa twierdzi, że to już koniec i para zmierza do rozwodu.

Odkąd Megahn i Harry zamieszkali w Kalifornii, obok doniesień o ich kłopotach finansowych, a także tych na temat ich konfliktów z innymi członkami rodziny królewskiej, regularnie pojawiają się także te na temat kryzysu w ich małżeństwie. Tym razem zagraniczna prasa donosi, że to już koniec, że nie ma co ratować, a para będzie się rozwodzić.

Harry i Meghan – koniec małżeństwa?

Książę Harry i Meghan Markle zakupili posiadłość w Santa Barbara, i to tam teraz budują swoje życie, po odejściu z rodziny królewskiej. Nie jest jednak tak kolorowo, jakby się wydawało, a oni borykają się z kryzysem w małżeństwie. New Idea donosi, że zostali ostatnio przyłapani na awanturze w jednej z restauracji nieopodal ich nowego domu.

Kłócą się i to mocno! – mówi świadek zdarzenia – Meghan z kieliszkiem białego wina nie wydawała się zbytnio speszona. Zawsze stawia na swoim. Harry przeciwnie – był wyraźnie sfrustrowany.

New Idea ogłasza koniec małżeństwa Harry'ego i Meghan

New Idea ogłasza koniec małżeństwa Harry’ego i Meghan

Informator twierdzi, że Harry tęskni za domem i w Stanach Zjednoczonych nie czuje się tak komfortowo, jakby się mogło wydawać. Nieoczekiwane wsparcie otrzymał ze strony swojej babci Elżbiety.

W Stanach zawsze czuł się obco, a teraz, gdy trwa pandemia, to uczucie jeszcze się potęguje. Krążą pogłoski, że chce wrócić do Anglii, więc scenariusz królowej Elżbiety się sprawdza. Wiedziała, że Harry w końcu zatęskni za domem. Dała mu do zrozumienia, że jeśli zapragnie wrócić, ona mu w tym pomoże – mówi.

Artykułowi towarzyszy zdjęcie scanów papierów rozwodowych, które buduje jeszcze większe napięcie. Są to jednak dokumenty z czasów rozwodu Markle z jej pierwszym mężem, Trevorem Engelsonem, z którym rozstała się w 2013 roku, na długo przed tym, zanim poznała księcia. Tabloid sugeruje, że jeśli nie przestanie ciosać kołków na głowie Harry’ego, to ich małżeństwo skończy się podobnie. Skończy, a nie skończyło…


Meghan Markle i książę Harry na pierwszym publicznym wyjściu

Meghan Markle i książę Harry na pierwszym publicznym wyjściu

Meghan Markle i książę Harry potwierdzili zaręczyny

Meghan Markle i książę Harry potwierdzili zaręczyny

Meghan Markle i książę Harry – Dzień Wspólnoty Narodów

Meghan Markle i książę Harry – Dzień Wspólnoty Narodów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×