Szukaj

Umierający ojciec Meghan Markle publicznie apeluje do córki. Słowa wywołują ciarki

Thomas Markle - ojciec Meghan Markle

Thomas Markle opublikował apel do Meghan. Tabloid zamieścił wiadomość, dołączając informację, że mężczyzna jest umierający. Co dokładnie mu dolega? Czy księżna Sussexu odpowie na poruszający list ojca?

Meghan Markle i książę Harry na początku tego roku zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Małżonkowie wraz z synkiem Archiem opuścili Wielką Brytanię i postanowili rozpocząć nowe życie w Stanach Zjednoczonych. Wnuk królowej Elżbiety II oraz jego żona chcieli odciąć się od mediów i zacząć prowadzić spokojne życie, w którym nie będą obecne tabloidy. Niestety ich wyjazd z Londynu ma zupełnie odwrotny skutek od zamierzonego.

Żona Harry’ego nigdy nie była ulubienicą kolorowej prasy. Meghan od samego początku nie miała łatwo. Tabloidy wymyślały na jej temat niestworzone historie. Nie zamierzała jednak im pobłażać i każdą taką sprawę stara się załatwiać z pomocą sądu i prawników. Spokoju nie daje jej także ojciec, Thomas Markle, który odkąd dowiedział się, że jego córka zaręczyła się z jednym z następców tronu, uparcie próbuje się z nią spotkać, a wszystkie swoje żale wylewa w mediach plotkarskich.

Ojciec apeluje do Meghan Markle. Thomas jest śmiertelnie chory

Konflikt pomiędzy Meghan a jej ojcem Thomasem cały czas przybiera na sile. Wszystko rozpoczęło się na krótko przed jej ślubem z Harrym. To właśnie wtedy mężczyzna upublicznił w jednym z tabloidów bardzo osobisty list, który napisała do niego córka.

Żona księcia ostro odpowiedziała na artykuł, który w tempie błyskawicy doczekał się przedruków w mediach na całym świecie. Meghan postanowiła wytoczyć proces wydawcy gazety Mail on SundayAssociatet Newspapers, który dopuścił do tego, że jej prywatną korespondencję zobaczyły miliony ludzi na całym świecie. Od tamtej pory Thomas Markle regularnie jest bohaterem mediów, w których opowiada najbardziej intymne szczegóły z życia swojej córki. Wystąpił nawet w dokumencie biograficznym, w którym zdradził wszystkie ciekawostki życia córki.

Od kilku lat Meghan kontaktuje się z ojcem jedynie za pośrednictwem prawników. 76-latek  jest tym faktem bardzo zasmucony i powołując się na zły stan zdrowia, żąda spotkania z córką. Przedstawiciele Associated Newspapers odczytali jego przejmujący apel, w którym prosi on o odrzucenie wniosków córki. Sąd bowiem przychylił się do prośby Meghan, która chce, aby rozprawa została utajniona.

Ta sprawa budzi we mnie wielki niepokój i chcę, żeby skończyła się jak najszybciej to możliwe. Mam 76 lat i przez problemy z sercem i operację, jestem na lekach rozrzedzających krew, co skutkuje trudnościami w oddychaniu. Nie jestem w stanie długo chodzić i pokonywać schodów. Nie przejdę więcej niż 30 kroków, bo dostaję zadyszki i muszę odczekać chwilę, by normalnie oddychać. Przez ostatnie 3-4 lata nieustannie zmagałem się z przeziębieniem, bo połączone jest z problemami z sercem i płucami. Jestem klinicznie otyły. W ostatnich miesiącach przytyłem jeszcze bardziej, bo nie mogę opuszczać domu. Mam cukrzycę.

Mężczyzna napisał także, że w każdej chwili jego życie może się zakończyć. W publikacji gazety został określony jako „umierający”. Thomas nie chce skorzystać  z pomocy medycznej, bo boi się informacji o tym, że może mieć raka.

Żaden z moich męskich krewnych nie żył dłużej niż 80 lat. Jestem realistą. Mogę umrzeć nawet jutro. Im szybciej skończy się ta sprawa w sądzie, tym lepiej.

Niedawno w mediach w imieniu swojego ojca wypowiedział się także przyrodni brat Meghan, który potwierdził zły stan zdrowia seniora.

Ostatnie życzenie mojego taty, o jakim powiedział mi przez telefon, jest tylko po to, aby mógł po prostu spotkać się z Archiem i mieć córkę z powrotem w swoim życiu – wszyscy jesteśmy mu to winni. On jest sfrustrowany, ponieważ nie może przekazać jej żadnej wiadomości. Nadal jest oszołomiony, zagubiony i nie może cieszyć się resztką życia, jaka mu została.

Jak na razie Meghan pozostaje nieugięta i nie ma zamiaru spotkać się z ojcem, ani przedstawić mu wnuka. Może po nowym apelu coś się zmieni?


Thomas Markle: My Story

Thomas Markle: My Story

Listy Meghan Markle do Thomasa Markle

Listy Meghan Markle do Thomasa Markle

Listy Meghan Markle do Thomasa Markle

Listy Meghan Markle do Thomasa Markle

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×