Szukaj

Meghan Markle napisała do ojca szczery list! Nie spodziewała się, że wycieknie do sieci w całości!

Meghan Markle list

Meghan Markle list

List Meghan Markle do Thomasa Markle

Meghan Markle napisała do swojego ojca bardzo szczery list, w którym ujęła wiele aspektów swojej medialnej wojny z Thomasem Markle. Księżna była bardzo szczera, nie spodziewała się bowiem, że cały jej list trafi do sieci. Co napisała?

Meghan Markle postanowiła zwrócić się do swojego ojca, Thomasa Markle. Ciężarna księżna Sussex od miesięcy pozostaje w konflikcie z własną rodziną, która bardzo daje jej się we znaki. Ojciec księżnej i jej przyrodnie rodzeństwo robią wszystko, by zniszczyć nowe życie byłem hollywoodzkiej aktorki i zdyskredytować ją w mediach. Wreszcie sama zainteresowana zdecydowała się podjąć zdecydowane kroki i napisała do ojca, który robił do tej pory najwięcej problemów, bardzo szczery list.

Co zaszło między Meghan Markle i Thomasem Markle?

Księżna była bardzo konkretna i przytoczyła wiele sekretnych sytuacji, o których do niej pory nikt nie wiedział. Nie spodziewała się tylko, że list trafi do sieci:

Tato,

Piszę do ciebie z ciężkim sercem, nie rozumiejąc dlaczego zdecydowałeś się iść tą drogą i odwracać wzrok od bólu, który powodujesz. Twoje zachowanie złamało moje serce na milion kawałków – nie tylko dlatego, że wywołałeś taki niepotrzebny ból, ale dlatego, że nie chcesz powiedzieć prawdy i zachowujesz się jak zwykła marionetka. Nigdy tego nie zrozumiem.
Powiedziałeś prasie, że zadzwoniłeś do mnie, żeby powiedzieć, że nie będzie cię na ślubie – nigdy do tego nie doszło, bo nigdy nie zadzwoniłeś. Powiedziałeś, że nigdy nie pomogłam ci finansowo i nigdy nie poprosiłeś mnie o pomoc, co również nie jest prawdą. Wysłałeś do mnie e-mail w październiku zeszłego roku, w którym pisałeś: „Jeśli zbyt mocno polegam na twojej finansowej pomocy, przepraszam, ale proszę, pomóż mi jeszcze trochę. To nie jest opłaca za moją lojalność”.

Zawsze cię kochałam, prosiłam, broniłam, oferowałam ci pomoc finansową gdy mogłam, martwiłam się o twoje zdrowie i pytałam jak mogę pomóc. Gdy w tygodniu, w którym miał odbyć się ślub usłyszałam o twoim ataku serca z tabloidu, byłam przerażona. Pisałam, dzwoniłam, błagałam, żebyś zaakceptował pomoc. Wysłaliśmy kogoś do twojego domu, a ty, zamiast porozmawiać i zaakceptować taką, lub jakąkolwiek pomoc, przestałeś odbierać telefon i wybrałeś rozmowę z tabloidami.

Poruszający apel Meghan Markle do ojca

W dalszej części listu Meghan zwróciła się do ojca z apelem:

Jeśli mnie kochasz, tak, jak mówisz prasie, proszę przestać. Pozwól nam żyć w spokoju. Przestań kłamać, tworzyć tyle bólu, przestań mówić o moim małżeństwie. Wiem, że wydaje ci się, że nie ma odwrotu, ale jeśli przez chwilę przestaniesz i pomyślisz nad tym, zrozumiesz, że życie z czystym sumieniem jest o wiele bardziej wartościowe niż jakiekolwiek pieniądze.
Proszę, żebyś przestał czytać tabloidy. Każdego dnia szalałeś i klikałeś w te kłamstwa, które o mnie wypisywali, zwłaszcza te, którymi karmiła ich twoja druga córka, której prawie nie znam. Patrzyłeś jak cierpię z powodu jej kłamstw.

Meghan wyjawiła też, że ma do ojca żal, że atakował jej ukochanego i kłamał na temat braku kontaktu z córką, która miała go „odciąć”:

Chroniliśmy cię od początku, a ty opowiedziałeś o Harrym w prasie, same kłamstwa. Był dla ciebie cierpliwy, miły i pełen zrozumienia, więc to jest najbardziej bolesne. Z jakiegoś powodu postanowiłeś dalej rozpowiadać te historie, a jedyną rzeczą, która pomaga mi zasnąć w nocy jest świadomość, że kłamstwo nie może żyć wiecznie. Wierzyłam ci, ufałam ci i mówiłam, że cię kocham. Nie odezwałeś się do mnie od czasu ślubu i mówiłeś, że nie masz jak się ze mną skontaktować. To nieprawda. Mam wciąż ten sam numer – żadnych nieodebranych telefonów ani smsów od ciebie. Wolałeś rozmawiać z prasą i brać pieniądze za kłamstwa na mój temat.

Myślicie, że posłucha córki?

Ciche biznesy królowej Elżbiety II! Meghan Markle dostała fortunę za milczenia, a tabloidy i tak wszystko ujawniły

Ciężarna Meghan Markle wreszcie skomentowała płeć swojego dziecka! Chłopiec czy dziewczynka? [WIDEO]

Meghan Markle cierpi na poważną chorobę genetyczną! Wystarczy spojrzeć tylko na jej dłonie


Listy Meghan Markle do Thomasa Markle

Listy Meghan Markle do Thomasa Markle

Listy Meghan Markle do Thomasa Markle

Listy Meghan Markle do Thomasa Markle

Listy Meghan Markle do Thomasa Markle

Listy Meghan Markle do Thomasa Markle

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×