Te gwiazdy inwestują w nieruchomości. Sprawdziliśmy, kto oprócz domu w Polsce, ma też posiadłość za granicą. Lista jest długa

Gwiazdy, które mają domy za granicą

Gwiazdy, które mają domy za granicą

Sprawdziliśmy, które polskie gwiazdy mogą się pochwalić nie tylko pięknymi domami w Polsce, ale także nieruchomościami za granicą. Kto jest posiadaczem willi z dala od kraju?

Wiele polskich gwiazd zarobione pieniądze stara się jak najlepiej zainwestować. Niektórzy otwierają własne biznesy i próbują swoich sił w zupełnie innych branżach. Spora część znanych i lubianych woli jednak stabilniejsze lokaty pieniężne. Należą do nich zdecydowanie nieruchomości.

Mieszkanie jest zazwyczaj pierwszym poważnym zakupem na, który decydują się młodzi ludzi po zarobieniu większych pieniędzy. Jedną z takich osób jest zdecydowanie Julia Wieniawa. Młoda aktorka jest właścicielką już trzech mieszkań w stolicy. Wraz z rozwojem kariery apetyt jednak rośnie, a gwiazdy nabywają nieruchomości poza granicami kraju. Sprawdziliśmy, które ze znanych osób mogą się pochwalić posiadłościami z dala od Polski.

Gwiazdy, które mają domy za granicą

Jak się okazuje, polskie gwiazdy szczególną miłością darzą Hiszpanię. Pełen słońca i pięknej przyrody kraj w Europie sprawił, że jest chętnie wybierany nie tylko na czas urlopu, ale też na znacznie dłuższy okres. Ostatnio dom na Majorce kupili Anna i Robert Lewandowscy. Trenerka już od kilku tygodni razem z córeczkami przebywa w nowym loku. Tuż po zakończeniu rozgrywek reprezentacji Polski w turnieju Euro 2020 dołączył do niej także piłkarz. Zakochani chętnie chwalą się zdjęciami z luksusowej posiadłości.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska

Posiadaczką domu w Hiszpanii jest także dziennikarka, Agata Młynarska. Gwiazda, gdy tylko rozpoczęła się pandemia, a w naszym kraju wprowadzono restrykcyjne obostrzenia, postanowiła razem z mężem wyruszyć samochodem w cieplejsze rejony. Jakiś czas temu ze względu na problemy ze zdrowiem musiała jednak wrócić do kraju, by przejść szczegółowe badania.

Agata Młynarska w Hiszpanii

Agata Młynarska w Hiszpanii

Również królowa polskiej sceny muzycznej, czyli Beata Kozidrak jest posiadaczką domu w hiszpańskiej Marbelli. Wokalistka od lat ucieka do swojej posiadłości, gdy pragnie odpocząć od sceny i życia na pełnych obrotach. Jest to miejsce, w którym może się wyciszyć.

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Patrycja Markowska i jej partner Jacek Kopczyński również kilka lat temu kupili posiadłość w Hiszpanii. Dom znajduje się nieopodal Barcelony. Ma piękny kamienny taras z kominkiem i bujną roślinność w ogrodzie. Otoczenie tego domu to idealne miejsce do wypoczynku.

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński z synem na wakacjach

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński z synem na wakacjach

Na Teneryfie dom kupił także lider zespołu Kult, czyli Kazik Staszewski. Piękna wyspa na Oceanie Atlantyckim, to idealne miejsce na ulokowanie pieniędzy. Ceny domów i mieszkań są tam porównywalne, a nawet niższe niż w Warszawie. Jednak piękne okoliczności przyrody nieporównywalne są z niczym innym.

Kazik Staszewski, Kult

Kazik Staszewski, Kult

Posiadaczami domów za granicą są także: Agnieszka Radwańska (Miami), Kayah (Rio de Janerio), Anja Rubik (Majorka), Edyta Górniak (Portugalia), Anna Maria Jopek (Lizbona), Justyna Pochanke (Hiszpania), Małgorzata Rozenek (Tajlandia). Zapraszamy do galerii, w której zobaczycie znacznie więcej zdjęć.


Anna Lewandowska dom na Majorce

Anna Lewandowska dom na Majorce

Anna Lewandowska dom na Majorce

Anna Lewandowska dom na Majorce

Agnieszka Radwańska - jak mieszka?

Agnieszka Radwańska - jak mieszka?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×