Szukaj

Sekrety z pałacu Kensington wyszły na jaw! Księżna Kate zorganizowała potajemne spotkanie z udziałem najważniejszych osób

Księżna Kate uderzyła księcia Williama

Księżna Kate uderzyła księcia Williama

Księżna Kate zorganizowała sekretne spotkanie w Kensington Palace

Do porodu zostało około miesiąca, a księżna Kate wciąż nie zwalnia tempa i udziela się na wszystkich spotkaniach zaplanowanych w jej niezwykle napiętym harmonogramie. Podczas gdy książę Harry i Meghan Markle planują ślub, książę Karol przygotowuje się do podróży dyplomatycznej, a królowa Elżbieta II usuwa się w cień, żona księcia Williama również nie próżnuje. We wtorek 13 marca zorganizowała sekretne spotkanie w pałacu Kensington. Z kim się widziała?

Jak donoszą brytyjskie media, księżna Kate spotkała się z reprezentantami brytyjskiej drużyny tenisa, Wimbledonu i We Are Coach Core, a także z Judy Murray i Timem Henmanem. Dołączyli do niej w jej oficjalnej siedzibie, by przy okrągłym stole podyskutować o propagowaniu tenisa wśród dzieci. Spotkanie nie zostało oficjalnie ogłoszone, ale informacja o nim i tak przedostała się do mediów. Dopiero po jakimś czasie pałac postanowił udostępnić wiadomość na swoim Twitterze:

Księżna Cambridge spotkała się dziś z reprezentantami British Tennis, Wimbledonu i We Are Coach Core, a także z Judy Murray i Timem Henmanem, by porozmawiać o dziecięcym tenisie, inicjatywie szerzenia go wśród najmłodszych w UK i dostępu do tego sportu od najmłodszych lat.

Rodzina królewska od lat fascynuje się tenisem, a księżna i księżniczka Charlotte uwielbiają ten sport. Również książę George próbował swoich sił, choć jego zapał nie jest tak wielki jak u młodszej siostry.

A ty? Lubicie grę w tenisa czy macie inny ulubiony sport?

W Londynie mrozy, a księżna Kate chwali się ogromnym brzuszkiem przed muzeum! Gdzie ona ma płaszcz?

Oficjalne wyjście rodziny królewskiej. Meghan Markle pierwszy raz wyglądała lepiej od Kate, ale i tak wszyscy patrzyli na ogromny ciążowy brzuszek księżnej

Wpadka? Meghan Markle założyła takie same buty co księżna Kate!

 


Księżna Kate i Meghan Markle w takich samych butach

Księżna Kate i Meghan Markle w takich samych butach

Księżna Kate i książę William – Dzień Wspólnoty Narodów

Księżna Kate i książę William – Dzień Wspólnoty Narodów

Księżna Kate z ciążowym brzuszkiem w niebieskiej sukience Seraphine

Księżna Kate z ciążowym brzuszkiem w niebieskiej sukience Seraphine

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×