Szukaj

Co dalej z Boczkiem i Paździochem w serialu „Świat według Kiepskich”? Producenci podjęli niespodziewaną decyzję

Ryszard Kotys

Ryszard Kotys

Ryszard Kotys zmarł kilka dni temu. Aktor przez wiele lat wcielał się w postać Mariana Paździocha w serialu Świat według Kiepskich. Kto go zastąpi? Do mediów dotarły zaskakujące wieści.

Ryszard Kotys na swoim koncie zapisał mnóstwo ról – zagrał w ponad 40 serialach i 150 filmach. Popularność zdobył jednak dzięki roli Mariana Paździocha w serialu Świat według Kiepskich. W sąsiada głównego bohatera, Ferdynanda Kiepskiego, wcielał się przez  ponad dwadzieścia lat.

Niestety Kotys już więcej nie pojawi się na planie. Zmarł czwartek, 28 stycznia. Wybitnego aktora pożegnało sporo znanych osób. Wśród nich była m.in. Nina Terentiew dyrektor programowa Polsatu. Na Instagramie podzieliła się swoimi wspomnieniami. W oficjalnym komunikacie napisała, że aktor stworzył nietuzinkową postać, która zyskała sobie sympatię widzów:

Był jedną z najważniejszych postaci w serialu i jak każdą ze swoich ról, tak i tę zagrał znakomicie. Scenarzyści „Świata według Kiepskich” od początku wiedzieli, że Mariana Paździocha może zagrać tylko ON. Rysio stworzył nietuzinkową postać, którą zaskarbił sobie sympatię widzów i uznanie kolegów po fachu.

Zobacz: Nina Terentiew wspomina Kotysa. Zdobyła się na piękne słowa. Nie wiedzieliśmy, że byli tak blisko

Świat według Kiepskich: Kto zastąpi Ryszarda Kotysa i Dariusza Gnatowskiego?

Właśnie są nagrywane nowe odcinki Świat według Kiepskich. Kto zastąpi Mariana Paździocha? Jak podaje Super Express, w dniu, w którym media obiegły informacje o jego śmierci, pozostali aktorzy weszli na plan. Głos w sprawie kolejnych serialu zabrała Renata Pałys. W jednym z wywiadów zapytana o to, co dalej z produkcją, powiedziała, że nowe odcinki powstają:

Niestety, ja mówię, że wymieramy. Nie ma z nami Zośki Czerwińskiej, nie ma Darka… Dziś właśnie wracam na plan serialu, nie mnie o tym decydować, jak to będzie realizowane. Życie jest okrutne, ale show must go on.

Warto wspomnieć, że w październiku po śmierci Dariusza Gnatowskiego pojawiały się głosy, że serialowego Arnolda Boczka zastąpi inny aktor. Ostatecznie jednak z tego zrezygnowano. Czy tak będzie i tym razem? Wiele na to wskazuje. O tym, czy tak się stanie, wkrótce się przekonamy.


Ryszard Kotys rezygnuje z pracy na planie serialu

scena z: Ryszard Kotys, Renata Pałys-Wilkowska, Dariusz Gnatowski, fot. Telus/AKPA

Ryszard Kotys rezygnuje z pracy na planie serialu

Ryszard Kotys rezygnuje z pracy na planie serialu "Świat według Kiepskich"

Świat według Kiepskich, nowe odcinki – jesień 2018

Świat według Kiepskich, nowe odcinki – jesień 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×