Ciężarna Olga Frycz ma już sprecyzowane plany związane ze swoim ślubem?!

Olga Frycz ślub

Olga Frycz ślubq

Olga Frycz nie zamierza wychodzić za mąż

Zaledwie kilka dni temu Olga Frycz podzieliła się z fanami wieścią, że spodziewa się pierwszego dziecka – zrobiła to dzieląc się zdjęciem z sesji dla Vogue Polska, na której pozowała w stylizacji Burberry wraz z ukochaną bulterierką. Ona i jej partner po raz pierwszy zostaną rodzicami, ale nic nie wskazuje na to by planowali zalegalizować związek. Znajomy gwiazdy w rozmowie z Twoim Imperium sugerował, że może to być wina ojca Olgi, Jana Frycza. Sławny polski aktor odszedł od żony i porzucił piątkę dzieci dla nowej partnerki:

Olga Frycz może mieć wątpliwości, biorąc pod uwagę nieudane małżeństwo swych rodziców. Akt ślubu nie zapobiegł temu, że jej ojciec, aktor Jan Frycz, odszedł od żony i piątki dzieci do innej – zdradza znajomy aktorki.

Swojego ukochanego poznała w wyjątkowych okolicznościach. Choć rzadko dzieli się prywatnym życiem, podczas wywiadu z jednym z tabloidów zdradziła, że miłość wzięła ją z zaskoczenia i to w momencie w którym się tego zupełnie nie spodziewała:

Muay thai trenuję od dwóch lat. Przyszłam na zajęcia i zakochałam się w moim trenerze [śmiech]. Grzesiu jest sportowcem, trenerem, zawodnikiem brazylijskiego jujitsu. Jest silny, wygląda bardzo groźnie i też nie je mięsa od kilkunastu lat – mówiła w rozmowie z Fleszem.

Myślicie, że Olga ostatecznie pokona swoją awersje do instytucji małżeństwa i stanie na ślubnym kobiercu ze swoim ukochanym? Swoją drogą, to historia prawie jak z filmu – przyszła do niego na trening, w pakiecie dostała miłość, oddanie i nowy rozdział w życiu!

Olga Frycz jest W CIĄŻY! Pokazała przepiękne zdjęcie z ciążowej sesji dla “Vogue Polska”! “Rosnę jak na drożdżach”

Olga Frycz i jej nowy chłopak uwili sobie piękne gniazdko za milion złotych! Zobaczcie w jakich luksusach kochankowie gruchają!

Olga Frycz w “M jak Miłość” zarobiła kokosy! Całą kasę wydała na nowy apartament! Metraż i cena zwala z nóg!


Olga Frycz jest w ciąży

Olga Frycz jest w ciąży

Olga Frycz – Pensjonat nad rozlewiskiem, spotkanie promocyjne

Olga Frycz – Pensjonat nad rozlewiskiem, spotkanie promocyjne

Grzegorz Sobieszek - partner Olgi Frycz

Grzegorz Sobieszek - partner Olgi Frycz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×