NewsyOlga Frycz i Jacek Borcuch jednak razem!

Olga Frycz i Jacek Borcuch jednak razem!

Olga Frycz, Jacek Borcuch, fot. AKPA
Olga Frycz, Jacek Borcuch, fot. AKPA
Michał Gołębiowski

03.12.2014 07:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pojawili się razem na pokazie Kupisza!

O kryzysie w związku Jacka Borcucha i Olgi Frycz plotkowano od kilku miesięcy. Para rzadko pojawiała się razem na salonach, aktorka często sama podróżowała po świecie, a do tego dużo mówiło się o przyjacielskich relacjach reżysera i jego byłej żony, Ilona Ostrowskiej. Para wychowuje wspólnie córkę Miłkę. Tak o relacjach z Jackiem mówiła Ilona:

"Trzeba się jakoś umieć dogadać, trzeba się lubić i my się lubimy, szanujemy. On mi nic złego nie zrobił. Dziecko mi zrobił, ale to super. To największa miłość, największe nasze szczęście, które mamy", powiedziała Ilona Ostrowska w jednym z wywiadów.

Plotki o kryzysie w ich związku nabrały na sile, gdy Olga na jednym z serwisów społecznościowych ogłosiła, że szuka chłopaka... do tańca, z którym mogłaby uczyć się kroków w Tajlandii czy na Dominikanie! Teraz jednak okazuje się, że były to tylko plotki, bo Olga i Jacek pojawili się dziś na pokazie Roberta Kupisza!

Para nie chciała "na ściance" pozować do zdjęć, ale paparazzi sfotografowali ich razem przy wyjściu. I tym jednym wyjściem na salony uciszyli wszystkie plotki. Życzymy szczęścia!

Olga i Jacek na pokazie:

Olga Frycz, Jacek Borcuch, fot. Baranowski/AKPA
Olga Frycz, Jacek Borcuch, fot. Baranowski/AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także