Szukaj

Zapadła oficjalna decyzja w sprawie siostry Meghan Markle. Głos zabrała brytyjska policja!

Meghan Markle

Siostra Meghan Markle została uznana za niezrównoważoną

Meghan Markle wreszcie zemściła się na swojej przyrodniej siostrze? Samantha Markle oficjalnie znalazła się na czarnej liście pałacu Buckingham. Uznano ją za niezrównoważoną. Dlaczego?

Wygląda na to, że Meghan Markle zdecydowała się wreszcie odpowiedzieć atakiem na atak. Księżna, która wiosną 2019 powita na świecie swoje pierwsze dziecko, od miesięcy zmaga się z własną rodziną. Thomas Markle, Thomas Markle Junior oraz Samantha Markle, jej przyrodnia siostra, dokładają wszelkich starań by zdyskredytować księżną na arenie międzynarodowej. Rodzinna awantura trafiła do mediów i często gości na pierwszych stronach brukowców. Do tej pory rodzina królewska nie reagowała, ale ostatnie tygodnie wyczerpały chyba cierpliwość mieszkańców pałacu.

Samantha Markle trafiła na czarną listę pałacu Buckingham i została uznana za niezrównoważoną psychicznie. Takie posunięcie ze strony królowej Elżbiety II i jej najbliższych uniemożliwi Markle odwiedzanie pałaców należących do rodziny królewskiej oraz zbliżanie się do członków monarchii podczas ich publicznych wystąpień. Dlaczego zdecydowali się na taki ruch? Wszystko wyjawił pracownik brytyjskiej policji w rozmowie z Times’em:

Ludzie tacy jak Samantha reprezentują raczej ryzyko niż prawdziwe zagrożenie. Nie groziła do tej pory aktami kryminalnymi, ale powoduje zakłopotanie u rodziny królewskiej. Istnieje szansa, że Samantha może nadal próbować niepokoić rodzinę i być źródłem skandali, których nikt nie potrzebuje – wyjawił funkcjonariusz Scotland Yardu

Myślicie, że to wystarczy, by zamknąć przyrodniej siostrze księżnej usta?

Meghan Markle wprowadziła żelazny rygor w domu. Nie uwierzycie czego zabrania swojemu mężowi!

Niezwykła niespodzianka od księżnej Kate i Meghan Markle. Na sam koniec roku pokazały coś fantastycznego! [WIDEO]

Meghan Markle i narkotyki. Ojciec księżnej ujawnił kompromitujące fakty z jej życia


Samantha Markle przyleciała do Londynu

Samantha Markle przyleciała do Londynu

Samantha Markle przyleciała do Londynu

Samantha Markle przyleciała do Londynu

Samantha Markle

Samantha Markle

Dodaj komentarz

  • Gość Bella pisze:

    Meghan nie ma takiej władzy na dworze angielskim jaką jej przypisujecie, nikim nie rządzi i rządziła nie będzie i nawet swoimi dziećmi porządzi w okreslonym procencie. Robienie z niej pogromczyni Harrego czy kogokolwiek innego tamże jest niepoważne. Harry jest dopiero 6 w kolejce do tronu , doskonale zna swoje miejsce w tym szeregu i naprawdę spokojnie ułożą sobie zycie razem z Meghan a że wieczna sielanka tylko w powieściach to wiemy. Przypomnijmy sobie zycie księżniczki Anny, księżniczki Małgorzaty siostry królowej, syna Królowej Karola, księżnej Camilii i księcia Andrzeja. Jak mówicie, że czego to narobi na dworze? na pewno cos tam komus jest dziwne jeszcze ?

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×