Szukaj

TVP w „Osieckiej” nie chciało pokazać widzom sceny z Arturem Barcisiem. O co poszło? „Żałuję, że tak się stało”

Artur Barcin, Osiecka TVP

Artur Barcin, Osiecka TVP

Od niedawna TVP emituje nowy serial biograficzny opowiadający losy Agnieszki Osieckiej. Budzi on sporo kontrowersji. Artur Barciś zagrał w jednej ze scen. Nie pokazano jej na ekranie. Co się stało?

Artur Barciś to aktor doskonale znany widzom ze swoich hitowych ról w polskich serialach. Ogromną sympatię fanów zyskał, występując w popularnym sitcomie Miodowe lata, który przez wiele lat emitowała telewizja Polsat. Jako pracujący w kanałach Tadeusz Norek bawił wręcz do łez. Na ekranie partnerował mu Cezary Żak, a aktorom udało się stworzyć niepowtarzalny duet. Swój wielki sukces powtórzyli po kilku latach, gdy razem ponownie pojawili się na ekranach telewizorów. Zagrali w jednym z największych hitów TVP, czyli serialu Ranczo. Ponownie mogli pokazać swoją komediową naturę, czym tylko potwierdzili swój wielki aktorski kunszt.

Ostatnio o aktorze zrobiło się głośno ze względu na koronawirusa. W obszernym wpisie wyznał on, że zmagał się z chorobą, która mocno wyniszczyła jego organizm. Zamieścił w social mediach obszerne nagranie, które miało być przestrogą dla innych. Na szczęście udało mu się wyjść z tego obronną ręką i znowu może wrócić do swojej ukochanej pracy.

Serial Osiecka. Wycięto scenę z Arturem Barcisiem. Dlaczego?

Pod koniec grudnia na ekrany trafił serial o Agnieszce Osieckiej. Historia poetki i autorki największych hitów Maryli Rodowicz zainspirowała Telewizję Polską do stworzenia cyklu biograficznego opowiadającego jej losy. Prywatnie Osiecka i Rodowicz były bliskimi przyjaciółkami przed blisko 20 lat, a tuż po premierze wokalistka nie zostawiła na produkcji suchej nitki. Znalazła w nim wiele nieścisłości.

W Osieckiej mieliśmy zobaczyć także Artura Barcisia, który wcielił się tam w postać I sekretarza KC PZPR. Zagrał w scenie, w której jako Władysław Gomułka przesłuchuje Marka Hłaskę. Niestety scena nie pojawiła się na ekranie.

Taki los aktora, że czasem go wytną. Tak się zdarza, że przy montażu coś wypada, a ja zagrałem tam tylko jedną scenę. Żałuję, że tak się stało, ale cóż ja mogę więcej powiedzieć? Widocznie odcinek był za długi albo były jakieś inne przyczyny, o których mi nie wiadomo – skwitował w rozmowie z Faktem.

Trzeba przyznać, że nowy biograficzny serial TVP budzi sporo kontrowersji. Oglądaliście?


Serial Osiecka jest emitowany na antenie TVP

Serial Osiecka jest emitowany na antenie TVP

Artur Barciś – premiera spektaklu Wspólnota mieszkaniowa

Artur Barciś – premiera spektaklu Wspólnota mieszkaniowa

Artur Barciś wychodzi z Dzień dobry TVN - Paparazzi

Artur Barciś wychodzi z Dzień dobry TVN - Paparazzi

[bc_random_banner category=default]

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×