Szukaj

Uwodzicielska Roxie z podkręconym rzęsami o swoim typie chłopka. Wymagania ma na pozór niewielkie

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel postanowiła odpowiedzieć swoim fanom na nurtujące ich pytania. Dzięki temu dowiadujemy się, jaki typ chłopaka interesuje nastolatkę. Niby wymagania niewielkie...

Roksana Węgiel jest bardzo zapracowaną nastolatką, ale zawsze znajduje czas dla swoich fanów. Aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, dlatego są oni zawsze na bieżąco z jej nowymi projektami zawodowymi, ale mają także okazję zajrzeć do jej prywatnego życia.

Nastolatka niejednokrotnie dzieliła się już zdjęciami z najbliższymi, pokazywała, jak się uczy, odpoczywa. Niedawno wskoczyła w strój kąpielowy, a w nim do wody. Relaksowała się na dmuchanej zabawce.

Potem wypoczęta i stęskniona wróciła do koncertowania. Na Instagramie opublikowała zdjęcia z Inowrocławia, w którym zaśpiewała swoje największe przeboje: Anyone I Want To Be czy Lay Low. Udowodniła, że jest w świetnej formie: widać i słychać, że przymusowy urlop od koncertów nie oznaczał dla niej wakacji, a Roxie regularnie ćwiczyła głos i nagrywała nowe piosenki. Niedawno relacjonowała wakacje w Chorwacji.

Dzisiaj postanowiła odpowiedzieć fanom na pytania.

Uwodzicielska Roksana Węgiel mówi o swoim typie chłopaka

Roksana ma już 15 lat i powoli zaczyna zmieniać się w piękną kobietę. Każde jej kolejne zdjęcie wzbudza zachwyt internautów. Węgiel publikuje przemyślane posty, widać, że rodzice mają wpływ na treści w jej social mediach.

Dzisiaj postanowiła, że odpowie na pytania fanów, którzy są bardzo ciekawi wielu spraw dotyczących idolki. Pytali o to co ja relaksuje, czy jest panikarą, co ją wzrusza, czy woli lato, czy zimę. Jeden z dociekliwych internautów zapytał, jaki Roksana preferuje typ chłopaka. Ona odpisała bez zastanowienia:

Przede wszystkim musi być dobrym człowiekiem.

Wymaganie niby niewielkie, ale sprawa wydaje się być jasna. Kiedy wokalistka odpowiadała na zadane pytanie, wyglądała niezwykle uwodzicielsko, z podkręconymi, długimi rzęsami, eksponującymi jej oczy. Co prawda to tylko filtr, ale już widać, że Roxie jest świadoma swoich atutów.

 


Roksana Węgiel o swoim typie chłopaka

Roksana Węgiel o swoim typie chłopaka

Roksana Węgiel - rodzinne wakacje

Roksana Węgiel - rodzinne wakacje

Roksana Węgiel - rodzinne wakacje

Roksana Węgiel - rodzinne wakacje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×