NewsyDamian Kordas był na wspólnych wakacjach z Roxie Węgiel. Jak je spędzali

Damian Kordas był na wspólnych wakacjach z Roxie Węgiel. Jak je spędzali

Damian Kordas nowy program
Damian Kordas nowy program
Marta Borkowska
08.03.2020 17:14, aktualizacja: 14.03.2020 17:31

Damian Kordas  to jeden z bardzo utalentowanych kucharzy. Widzom znany jest między innymi jako zwycięzca czwartej edycji MasterChefa. Po programie wydał książkę kucharską, można go było także spotkać podczas warsztatów kulinarnych. Stał się celebrytą. Było o nim także głośno, gdy związał się z modelką Karoliną Pisarek. Para rozstała się, jednak sława i celebryckie znajomości pozostały.

Damiana można było zobaczyć także w TVNowskim Agencie oraz w Tańcu z Gwiazdami, gdzie stał się niekwestionowanym ulubieńcem publiczności i wygrał Kryształową Kulę. Oprócz tego zapracowany kucharz prowadzi swój kanał na Youtube, gdzie gotuje razem z gwiazdami. Nic więc dziwnego, że od czasu do czasu potrzebuje wolnego.

Damian Kordas i Roxie na wspólnych wakacjach

Damian po intensywnym ostatnim roku, w końcu postanowił wybrać się na zasłużony urlop i nieco na nim odpocząć. Miał zapewne dość panującej w Polsce pogody, dlatego też wybrał zdecydowanie cieplejsze obszary świata. Na wakacje nie wybrał się sam. Wyjechał wspólnie z Roksaną Węgiel i to z nią był 7 dni na jachcie. Jednak w czasie urlopu oboje wcale nie zapomnieli o pracy. Damian promował radiowy projekt i miał okazję trochę z piosenkarką pośpiewać. W rozmowie z Pudelkiem przyznał, że już naprawdę dawno nie miał chwili odpoczynku. Bardzo intensywna praca rozpoczęła się już od czasu występu w Tańcu z gwiazdami. Od tego momentu zdolny kucharz nie miał możliwości odpoczynku.

Teraz zdecydowanie chce to nadrobić i już planuje kolejne wypady w najbliższym czasie. Przyznał, że będzie to wyprawa do Tajlandii. Jednak czy nie obawia się zagrożenia wynikającego z koronawirusa? Jak przyznaje, nie jest to dla niego problemem. Nie boi się, gdyż uważa, że zamieszanie wokół choroby jest mocno przesadzone. I zarazić się można wszędzie.

Roksana Węgiel - nowe włosy
Roksana Węgiel - nowe włosy
Damian Kordas i Roxie
Damian Kordas i Roxie
Damian Kordas
Damian Kordas
Roksana Węgiel - nowe włosy
Roksana Węgiel - nowe włosy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także