NewsyRoxie Węgiel baluje na całego. Śle całusy ze sławną koleżanką

Roxie Węgiel baluje na całego. Śle całusy ze sławną koleżanką

Roxie Węgiel (fot. KAPiF)
Roxie Węgiel (fot. KAPiF)
10.01.2024 14:01

Już jutro Roxie Węgiel w najlepsze ruszy w imprezowy szał. Piosenkarka, która w młodym wieku zrobiła oszałamiającą karierę, wejdzie w 19 lat rok swojego życia. Jak je spędzi? O tym najpewniej dowiedzą się jej fani na Instagramie, gdzie artystka regularnie informuje o aktualnościach ze swojego życia. Już teraz jednak oczywistym jest, że szykuje się na wielkie świętowanie.

Roxie Węgiel już zjadła tort

Chociaż okazja do świętowania dopiero jutro, Węgiel już miała sposobność zjeść urodzinowy tort, którym uraczyli ją jej znajomi. We wnętrzu eleganckiego lokalu podekscytowaną piosenkarkę i jej partnera, Kevina Mgleja, przywitała grupa przyjaciół. Zadbali o odpowiednią atmosferę - było tradycyjne "sto lat" i życzenia.

Zewsząd napływają także winszowania od innych osób, z którymi młoda artystka nawiązała relacje. Roxie postanowiła wyróżnić wśród nich te od Julii Kuczyńskiej, znanej szerzej jako Maffashion.

Maffashion złożyła życzenia przyjaciółce

Na życzenia od Kuczyńskiej złożyły się filmik z planu zdjęciowego i kolaż wykonany ze wspólnych zdjęć. Na tym drugim obie nie szczędzą sobie przyjacielskich czułości. Są przytulasy i buziaki uchwycone podczas niejednego spotkania. Poruszona tym widokiem Węgiel nie kryła radości.

Wszystkiego czego tylko pragniesz, do szybkiego - napisała Maffashion.

Roksanie życzymy wszystkiego dobrego z okazji 19. urodzin!

Roxie Węgiel (fot. KAPiF)
Roxie Węgiel (fot. KAPiF)
Roxie Węgiel,  Bohaterony 2023, fot. KAPIF
Roxie Węgiel, Bohaterony 2023, fot. KAPIF
Roxie Węgiel
Roxie Węgiel
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także