Szukaj

Roxie Węgiel w odważnym bikini wskoczyła na dmuchaną zabawkę. Swoją gorącą fotką mogłaby zawstydzić J.Lo

Jennifer Lopez i Roksana Węgiel

Jennifer Lopez i Roksana Węgiel

Roksana Węgiel poczuła lato w pełni i w odważnym bikini wskoczyła do basenu z dmuchana zabawką. Wygląda tak, że mogłaby zawstydzić sama Jennifer Lopez.

Roksana Węgiel to bardzo zapracowana nastolatka, dla której właśnie zaczęły się wakacje. Normalnie miałaby teraz kalendarz wypełniony koncertami i bardzo mało czasu dla siebie. Pandemia koronawirusa spowodowała jednak, że musiała zwolnic tempo. Po zakończeniu roku szkolnego może oddać się wakacyjnemu relaksowi, zanim sytuacja wróci do normy, a ona znowu ruszy w trasę.

Nastolatka wskoczyła w strój kąpielowy, a w nim do wody. Relaksuje się na dmuchanej zabawce, a wygląda tak, ze sama JLo mogłaby się zawstydzić.

Roksana Węgiel w bikini

Roksana Węgiel cały czas pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami, aktywnie prowadząc social media. Co prawda nie ma koncertów, ale młoda gwiazda kwarantannę spędziła bardzo pracowicie. Nie tylko brała udział w wyzwaniach, jak #hot16chellenge2, ale także kontynuowała naukę, a także informowała, co u niej nowego. Przyszedł czas na odpoczynek.

Roxie podobnie jak Jennifer Lopez na dmuchanej zabawce korzysta z uroków lata. Można je podziwiać na bardzo podobnych fotografiach. Światowa gwiazda ubrana jest w kostium kąpielowy Guess, tymczasem tej marki pontonu używa Węgiel.

Nastolatka wybrała bardzo odważne bikini, które w pełni eksponuje jej smukłe ciało. Roksana wyrasta na przepiękną, zgrabną kobietę. Na naszych oczach zmienia się z dnia na dzień.

Summer vibe – podpisała zdjęcie.

Fotografia zachwyciła fanów wokalistki. Trzeba przyznać, że Roxie zasłużyła na wszystkie ochy i achy, bo wygląda świetnie. Dla porównania, poniżej zdjęcie Jennifer Lopez, która, patrząc na młodą gwiazdę z Polski, mogłaby się zawstydzić.

 


Jennifer Lopez w bikini

Jennifer Lopez w bikini

Roksana Węgiel w bikini

Roksana Węgiel w bikini

Roksana Węgiel - egzamin

Roksana Węgiel - egzamin

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×