NewsyRoxie Węgiel nie oszczędza na fanaberiach. Wydała fortunę na zabieg

Roxie Węgiel nie oszczędza na fanaberiach. Wydała fortunę na zabieg

Roxie Węgiel (fot. KAPiF)
Roxie Węgiel (fot. KAPiF)

17.12.2023 18:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tajemnicą nie jest, że Roxie Węgiel lubi korzystać ze swojej popularności. 18-latce udało się zdobyć sporą popularność dzięki wygranej podczas Eurowizji Junior w 2018 roku. Od tamtego czasu z sukcesem rozwija karierę - w tym roku, po czteroletniej przerwie, wydała swoją drugą płytę. Nie tylko muzyka młodej artystki budzi jednak emocje. Uwagę internautów zdaje się mocno zwracać fakt, że artystka jest w związku ze znacznie starszym od siebie Kevinem Mglejem, który z poprzedniego związku ma syna.

Roxie Węgiel świętuje urodziny partnera

Pomimo spadającej na niej krytyki ze strony słuchaczy, 18-latka nie przejmuje się hejtem i często chwali się swoim ukochanym. Właśnie świętują 27. urodziny producenta. I to nie byle jak, bo wspólnie udali się na specjalny zabieg.

Aby pozwolić sobie na romantyczne chwile niczym niezmąconego relaksu, udali się do jednego z warszawskich uzdrowisk. Tam też oddali się w ręce wykwalifikowanych pracowników, którzy zaaranżowali dla nich tzw. rytuał Hammam. W jego skład wchodzi m.in. obmywanie ciała czarnym mydłem i relaksujący peeling.

Po skończonej sesji zrobili sobie wspólną fotkę w szlafrokach. Kevin obejmuje na niej swoją ukochaną, delikatnie całując ją w głowę.

Wysoka cena za luksusy

Rzut oka na cennik obiektu, do którego udała się Węgiel i Mglej zdradza, że urodzinowa randka kosztowała niemało. Taka przyjemność mogła uszczuplić portfel pary o 400 - 500 zł. Z pewnością nie była to jednak jedyna atrakcja tego dnia, więc pula wydatków mogła okazać się większa.

Roxie Węgiel (Instagram)
Roxie Węgiel (Instagram)
Roxie Węgiel (Instagram)
Roxie Węgiel (Instagram)
Roxie Węgiel (Instagram)
Roxie Węgiel (Instagram)
01.09.2023 Warszawa Koncert Gwiazdy The Voice
fot Artur Zawadzki/REPORTER N/z 

N/z: Roxie Wegiel
01.09.2023 Warszawa Koncert Gwiazdy The Voice fot Artur Zawadzki/REPORTER N/z N/z: Roxie Wegiel
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także