Szukaj

Robert Lewandowski na gwałt potrzebuje fryzjera, Ania też. Ale zarośli…

Zarośnięty Robert Lewandowski i Anna Lewandowska z grzywką na pół czoła. Słynna para przez kwarantannę nie może pójść do salonu fryzjerskiego. Efekty ich "przymusowej" metamorfozy rozbawiły fanów.
Robert Lewandowski z Anią i Klarą na kwarantannie

Robert Lewandowski z Anią i Klarą na kwarantannie

Kwarantanna to okazja do nadrobienia zaległości w relacjach z domownikami. Chociaż Lewandowscy nie mają tego problemu, bo spędzają ze sobą niemal każdą chwilę, to teraz jeszcze częściej mogą nacieszyć się swoim towarzystwem. Wesoła rodzina stała się nierozłączna do tego stopnia, że razem trenuje, gotuje, rysuje i odpoczywa.

W niedzielne popołudnie Anna opublikowała na Instagramie nowe selfie z Robertem i Klarą. Na zdjęciu po raz kolejny możemy podziwiać fragment ślicznej buźki 3-latki, ale tym razem to nie ona jest w centrum uwagi. Show skradł nie kto inny, jak jej ojciec. A właściwie jego fryzura.

Robert Lewandowski w długich włosach na kwarantannie

Robert, zgodnie z zasadami kwarantanny, unika spotkań z jakimikolwiek osobami trzecimi, od których ewentualnie mógłby zarazić się koronawirusem. Taki tryb życia zmusił piłkarza do rezygnacji nie tylko z treningów z kolegami z Bayernu Monachium, ale także z wizyt u fryzjera. Dotychczas Lewy słynął z krótkiej, bardzo męskiej fryzury. Ostatnio w tej kwestii zaszły spore zmiany.

Na głowie Lewandowskiego możemy podziwiać bujne, kręcone włosy. Zwykle wyżelowana i podniesiona grzywka, tym razem opada na czoło. W takim wydaniu Robert jeszcze się nie pokazywał. Dlatego też fanki piłkarza szybko wyciągnęły temat jego „kwarantannowej metamorfozy” na tapetę.

Lewemu fryzjer by się przydał – napisała jedna z kobiet obserujących profil Ani. Wpisów w podobnym tonie było o wiele więcej.

Żona Roberta przytaknęła na uwagę internautki:

Uwielbiam. TAK! Ale kocham go takiego. A ja… grzywka na pół twarzy.

Niewykluczone, że parze pozostaje taki sam krok, na jaki zdobyli się Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez. Para kupiła maszynkę do golenia i w domowych warunkach pozbyła się nadmiaru włosów. Kto wie, może lada dzień zobaczymy zdjęcie łysego Lewandowskiego?


Robert Lewandowski z Anią i Klarą na kwarantannie

Robert Lewandowski z Anią i Klarą na kwarantannie

Anna i Robert Lewandowscy w maseczkach

Anna i Robert Lewandowscy w maseczkach

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska i Robert Lewandowski w resturacji

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska i Robert Lewandowski w resturacji

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×