„Klara to piękna dziewczynka”. Lewandowscy pokazali twarz córki, a fani nie mogą przestać się zachwycać

Anna Lewandowska z córką

Anna Lewandowska z córką

Twarz Klary Lewandowskiej zachwyciła internautów. Wielu fanów córki Lewandowskich nie może nachwalić się jej urody. Najnowsze zdjęcie to sama słodycz.

Anna Lewandowska w maju 2017 urodziła swoje pierwsze dziecko. Na świat przyszła Klara, która już w dniu narodzin stała się gwiazdą internetu. Media z wypiekami na twarzy śledziły każdy etap rozwoju dziewczynki. Pierwszy kroczek, pierwszy wózek, pierwszy spacer, aż w końcu doczekali się tego, co najciekawsze – pierwsze wyraźne zdjęcie twarzy.

Lewandowscy długo ukrywali wizerunek swojej córki. Nie chcieli bowiem, by Klarę dosięgła fala hejtu, o jaką w internecie nie trudno. Okazuje się, że ich obawy były bezpodstawne, bowiem uroda dziewczynki zachwyciła setki, jeśli nie tysiące, użytkowników serwisów społecznościowych.

Twarz Klary Lewandowskiej zachwyciła internautów

W minioną niedzielę Ania po raz pierwszy pokazała twarz Klary Lewandowskiej w pełnej okazałości. Wówczas swoje zdjęcie udostępniła na Instastory, gdzie nie sposób zamieścić jakikolwiek komentarz. Kilka dni później, w czwartek, podzieliła się kolejną fotografią z uroczą córeczką.

Najnowsze zdjęcie Klary rozczuliło internautów. 3-latka pozuje wtulona w mamę. Dziewczynka czule obejmuje ciążowe krągłości Lewandowskiej, co już teraz świadczy o ogromnej potędze miłości, jaką darzy swojego braciszka lub siostrzyczkę.

Przytulona do brzuszka smacznie śpi . NAJPIĘKNIEJSZE uczucie – napisała dumna mama.

Najwyraźniej Ania i Robert regularnie rozmawiają z córką o kolejnym potomku. To kolejne tego typu zdjęcie, choć pierwsze z odsłoniętą buzią starszej siostry.

Fani Lewandowskiej zachwycili się widokiem, jaki zafundowała im podczas kwarantanny. Wielu nie może przestać nachwalić się Klary:

  • Klara to piękna dziewczynka. Już widać, że będzie łamać serca.
  • Piękna mama i córcia.
  • Klara to cudeńko. Jaka śliczna – piszą internauci.

Do swojego cudownego zdjęcia Ania dołączyła zaproszenie dla fanów do udziału w rozmowie live.

Kochani planowałam wieczorem zrobić LIVE ok. godziny 21:00, aby odpowiedzieć na Wasze pytania dotyczące treningów w app i wyzwania… JEŚLI tyko nasza księżniczka pójdzie wcześniej spać – co Wy na to?

Entuzjastów pomysłu gwiazdy nie brakuje. Z pewnością zapowiada się ciekawa dyskusja w potężnym gronie.


Klara Lewandowska – twarz

Klara Lewandowska – twarz

Twarz Klary Lewandowskiej

Twarz Klary Lewandowskiej

Ania Lewandowska pokazała twarz Klary Lewandowskiej

Ania Lewandowska pokazała twarz Klary Lewandowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×