Szukaj

Ukochana Cristiano Ronaldo chwyciła za maszynkę i zafundowała mu domową metamorfozę. Odważnie!

Cristiano Ronaldo zachęca do pozostawania w domu. Piłkarz podczas kwarantanny nie zapomina o swoim wyglądzie. Kto dba o jego włost w czasie izolacji?
Cristiano Ronaldo metamorfoza

Cristiano Ronaldo metamorfoza

Cristiano Ronaldo przebywa na domowej kwarantannie. Został na nią skierowany w momencie, gdy ujawniono, że miał styczność z nosicielem COVID-19, kolegą z Juventusu Turyn – Danielem Ruganim. Piłkarz wydał wtedy oświadczenie, w którym zaapelował do fanów, by przestrzegali zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia:

Ochrona życia ludzkiego jest ważniejsza od jakiejkolwiek innej kwestii. Łączę się myślami ze wszystkimi, którzy stracili ukochaną osobę, a także wszystkimi, którzy walczą z wirusem tak jak mój kolega Daniele Rugani. Wyrażam również wsparcie dla niezwykłych specjalistów, którzy narażają swoje życie, aby ratować innych – namawiał Ronaldo.

Cristiano Ronaldo z partnerką na kwarantannie

Obecnie Ronaldo oraz jego partnerka Georgina Rodriguez podjęli decyzję o kontynuowaniu domowej kwarantanny wraz ze swoimi dziećmi. Izolacja ma na celu uniknięcie zakażenia się koronawirusem. Dlatego piłkarz wraz z rodziną zdecydowanie wspiera akcję #stayhome. Bezpieczeństwo jego oraz jego bliskich jest dla niego największym priorytetem. Przy okazji wie również, że jego głos jest bardzo ważny, a jego zachowaniu przyglądają się miliony. Stara się więc przy każdym udostępnionym poście zachęcić do pozostania w swoich czterech ścianach. Czuje, że to na jego barkach spoczywa przypominanie o istniejącym zagrożeniu. Chętnie dzieli się także obecnym życiem w sieci. Ostatnio pokazał, jak mieszka i śmiało możemy stwierdzić, że jego wnętrza są niezwykle luksusowe.

Cristiano Ronaldo dba o swój styl nawet na kwarantannie

Domowa izolacja daje się we znaki wszystkim. Pandemia koronawirusa sprawiła, że dostęp do podstawowych usług stał się utrudniony, ale Cristiano wydaje się nie przejmować tym, gdyż ma swoją prywatną stylistkę. Jest nią jego ukochana Georgina. To właśnie ona dba o to, by jej partner nawet podczas tego ciężkiego czasu prezentował się nienagannie. Udostępnił w sieci nagranie, na którym widać go podczas golenia włosów maszynką. Oczywiście piłkarz nie zapomniał o dodaniu podpisu:

Zostańcie w domach i bądźcie stylowi.


Cristiano Ronaldo w czasie kwarantanny

Cristiano Ronaldo w czasie kwarantanny

Cristiano Ronaldo w czasie kwarantanny

Cristiano Ronaldo w czasie kwarantanny

Cristiano Ronaldo w czasie kwarantanny

Cristiano Ronaldo w czasie kwarantanny

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×