Światowa gwiazda na koncercie wystąpiła w polskim mundurze. Fani przecierali oczy ze zdziwienia

Drake w polskim mundurze

Drake w polskim mundurze

Gwiazda światowego formatu pojawiła się na koncercie w polskim mundurze. Skąd ten nietypowy pomysł? Internauci już snują domysły. Niektórzy twierdzą, że mógł się dopuścić naruszenia przepisów polskiego prawa.

Drake jest kanadyjskim raperem i aktorem. Karierę rozpoczynał od występów w serialach. Później przyszedł czas na rozwój kariery muzycznej. Dotychczas wydał sześć albumów studyjnych. Czterokrotnie został odznaczony nagrodą Grammy, sześć razy – American Must Awards, dwa – Brit Awards i trzy – Juno Awards. Do jego najpopularniejszych utworów można zaliczyć m.in.: God’s Plane, Hotline Bling, Toosie Slide, Laugh Now Cry Later, Started From The Bottom, Way 2 Sexy, Energy, What’s Next, In My Feelings, Worst Behavior.

Raper przez długi czas był łączony z barbadoską piosenkarką R&B, Rihanną. Media wielokrotnie spekulowały na temat ich powrotu do siebie. Nic jednak na to nie wskazuje. Muzyk ma jedno dziecko: syna Adonisa. Urodzony  w 2017 roku chłopczyk jest owocem związku Drake’a z aktorką porno francuskiego pochodzenia – Sophią Brussaux.

W swojej karierze muzycznej Drake współpracował z artystami, takimi jak: Travis ScottLil WayneBirdmanTrey Songz, Chris BrownThe Weeknd, Future.

Drake w mundurze polskiej armii. Czy złamał prawo?

Drake zazwyczaj chodzi ubrany w „luzackie” ciuchy. Jego codzienność to dresy, dżinsowe komplety, bluzy z kapturem i skóry. Tym większym zdziwieniem dla fanów był gościnny występ Drake’a na koncercie piosenkarza R&B Giveona na Danforth Music Hall w Toronto w Kanadzie. Raper pojawił się na nim ubrany w… mundur polskiej armii. Jego fotkę zobaczycie niżej.

POLSKA GUROMPo najszybsze powiadomienia o dropach, EA i promocjach wbijajcie na nasz telegram – http://bit.ly/kubstelegram

Posted by Kuuuubs on Tuesday, November 30, 2021

Polscy fani twórczości Kanadyjczyka zaczęli się zastanawiać, dlaczego założył ten strój. To tylko niektóre z ich opinii:

  • W jednej piosence Drake wspomina nawet, że ma polskich przyjaciół, więc może dlatego.

  • W Toronto jest dużo osób z Polski. Mieszkam w tej samej dzielnicy, w której dorastał. Gwarantuję, że ma przynajmniej jednego bliskiego polskiego przyjaciela.

  • Myślę, że to tylko okazanie wsparcia? Lub w zależności od tego, co robił na scenie, mogło to również pokazywać coś przeciwnego.

  • Może popiera to, że Polska broni swoich granic.

Nie brakuje też głosów mówiących o tym, że ten wzór jest zupełnie przypadkowy, bo przecież nawet na polskich ulicach można spotkać dziesiątki osób ubranych w kurtki np. armii USA lub Niemiec. Kolejnym aspektem sprawy, który rozpalił internautów, jest to, czy Drake nie naruszył swoim zachowaniem przepisów polskiego prawa. Jeden z fanów zapytał:

  • Czy to legalne? To znaczy słyszałem, że tylko żołnierze mogą nosić mundury z przyczepionymi flagami, ale nie wiem, mogę się mylić

Poniżej zamieszczamy filmiki z „polskiego” koncertu Drake’a.

Jak myślicie, skąd pomysł Drake’a na pojawienie się w takim stroju? Zachęcamy do dzielenia się z nami opiniami.


Drake w mundurze polskiej armii.. Skrin z YT

Drake w mundurze polskiej armii.. Skrin z YT

Drake w mundurze polskiej armii.. Skrin z YT

Drake w mundurze polskiej armii.. Skrin z YT

Drake w mundurze polskiej armii.. Skrin z YT

Drake w mundurze polskiej armii.. Skrin z YT

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×