Szukaj

Dziecko Rafała Maseraka z każdym dniem jest coraz bardziej rozkoszne. Rośnie mały przystojniak

Rafał Maserak: dziecko

Rafał Maserak: dziecko

Rafał Maserak spełnia się nie tylko jako tancerz, ale także jako ojciec. Jak wygląda jego dziecko? Nowe zdjęcia wskazują, że chłopiec z każdym dniem jest coraz bardziej uroczy.

Rafał Maserak od wielu lat trenuje taniec. W 1994 roku zaczął regularnie trenować taniec towarzyski. Na swoim koncie zapisał sporo osiągnięć. Był m.in. zwycięzcą i finalistą turniejów zagranicznych Gold Master we Włoszech, Paris Open we Francji, Austrian Open w Austrii oraz Russian Open w Rosji.

Maserak zdobył popularność w momencie, gdy w 2005 roku dołączył do obsady programu TVN, Taniec z gwiazdami. Pod jego skrzydłami swoje taneczne talenty rozwijały m.in. Małgorzata Foremniak, Aleksandra Kwaśniewska, Julia Kamińska oraz Anna Mucha.

Aleksandra Kwaśniewska i Rafał Maserak

Aleksandra Kwaśniewska i Rafał Maserak

Gdy program przeszedł do Polsatu, Rafał Maserak również dołączył do obsady. Trenował mnóstwo pięknych pań, wśród których wspomnimy nazwiska takie jak Elżbieta Romanowska, Marcelina Zawadzka, Tamara Gonzalez Perea, Joanna Lazer oraz Sylwia Lipka. Z ostatnią z wymienionych pań nie udało mu się dojść do finału. Przez to, że wykryto u nich koronawirusa, musieli opuścić program.

Rafał Maserak: partnerka. Kim jest?

Na co dzień tancerz może liczyć na wsparcie swojej partnerki. Małgorzata Lis jest z zawodu prawnikiem. Para jest w związku od kilku lat. Kolorowa prasa co jakiś czas donosi, że Rafał Maserak lada moment weźmie ślub. Powodem jest podobno fakt, że bardzo poważnie traktuje swój związek:

Rafał bardzo poważnie traktuje tę miłość. Niedawno postanowił oświadczyć się ukochanej, a ona przyjęła zaręczynowy pierścionek. Właśnie przygotowują się do ślubu – podawał tygodnik Świa&Ludzie.

Chociaż trener Tańca z gwiazdami już w 2019 roku miał stanąć na ślubnym kobiercu, w rozmowie z Jastrząb Post zdementował te informacje:

Ja sam nic na ten temat nie wiem, jeżeli chodzi o moje wesele w tym roku. […] W tym roku nie zmieniam stanu cywilnego. Jesteście pierwszym portalem, w którym dementuję – w tym roku nie będę zmieniał stanu cywilnego.

Rafał Maserak i Małgorzata Lis: dziecko. Jak wygląda? Ile ma lat?

Maserak i Lis sprawdzają się w nowej roli. W marcu powitali na świecie pierwsze dziecko: syna Leona. Odkąd chłopiec jest z rodzicami, tancerz w pełni skupia się na opiece nad nim. Jak powiedział w jednym z wywiadów, mógł się tej roli w pełni poświęcić:

Jest wspaniale! Ograniczenie pracy związane z pandemią pozwoliło mi na przeżywanie ojcostwa dzień po dniu. Widzę, jak wszystko się zmienia w życiu mojego bąbla. Czuję więź z synem, widzę, jak na mnie reaguje, jak się uśmiecha, naprawdę jest super. Każdy dzień to nowe wyzwanie – mówił w wywiadzie dla Twojego imperium.

Maserak jest bardzo dumny z tego, że został ojcem i wcale nie zamierza tego ukrywać. Co jakiś czas pokazuje w sieci zdjęcia, na których towarzyszy mu chłopiec. Razem spacerują, odkrywając piękne miejsca.

Rafał Maserak

Rafał Maserak

Maserak, w trosce o prywatność synka, nie pokazuje jego twarzy. Chętnie dzieli się jednak fotografiami, które powstały w jego domu. W okresie Świąt Bożego Narodzenia pojawiło się mnóstwo pięknych ujęć. Tak jak to, na którym chłopiec dotyka twarzy ojca.

Tak wygląda syn Rafała Maseraka

Tak wygląda syn Rafała Maseraka

Nie brakuje też rozczulających zdjęć. Do takich z pewnością należy to, na którym syn Maseraka tuli się do ojca. Chociaż twarz została zasłonięta grafiką, widok poruszył internautów, którzy w komentarzach komplementują maluszka.

Tak wygląda syn Rafała Maseraka

Tak wygląda syn Rafała Maseraka

Rafał stara się też, by jego syn już od pierwszych miesięcy uczył się nowych umiejętności. Właśnie dlatego razem uczęszczają na lekcje pływania, które odbywają się na basenie.

Tak wygląda syn Rafała Maseraka

Rafał Maserak – tak wygląda jego syn

To jednak dopiero początek pięknych fotografii syna Rafała Maseraka. Resztę znajdziecie w naszej galerii.


Tak wygląda syn Rafała Maseraka

Tak wygląda syn Rafała Maseraka

Tak wygląda syn Rafała Maseraka

Tak wygląda syn Rafała Maseraka

Tak wygląda syn Rafała Maseraka

Tak wygląda syn Rafała Maseraka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×